Spojte se s námi


Fotbal

Rýsuje se zajímavý přestup? Ruben Loftus-Cheek by v létě mohl zamířit do Itálie, na jeho transferu nyní pracují Rossoneri

Podle italských médií nyní AC Milán pracuje na letním přestupu Rubena Loftus-Cheeka. Hráč londýnské Chelsea i na základě informací Fabrizia Romana má o tento potenciální transfer zájem, jednání prý probíhají dobře. Rossoneri si sedmadvacetiletého záložníka určili jako prioritní cíl.

Publikováno

dne

Podle italských médií nyní AC Milán pracuje na letním přestupu Rubena Loftus-Cheeka. Hráč londýnské Chelsea i na základě informací Fabrizia Romana má o tento potenciální transfer zájem, jednání prý probíhají dobře. Rossoneri si sedmadvacetiletého záložníka určili jako prioritní cíl.

Jak už ukázalo například milánské derby v semifinále Ligy mistrů, AC Milán prostě a jednoduše potřebuje posílit. O tom, proč se Rossoneri aktuálně nacházejí až na pátém místě ligové tabulky a procházejí si herní krizí, jsme psali článek už dříve.

Na jednom potenciálním transferu už nicméně vedení AC pracuje, když momentálně s Chelsea jednají o transferu Rubena Loftus-Cheeka.

Právě sedmadvacetiletého záložníka si Rossoneri určili za prioritu číslo 1, co se letního přestupového okna týče. Ten by milánskému týmu vytrhl pomyslný trn z paty, jelikož přesně takového hráče kádr Stefana Pioliho potřebuje.

Kór za současné situace, kdy středového záložníka AC Ismaëla Bennacera vyřadilo ze hry na dlouhých šest měsíců vážné zranění kolena, kvůli čehož se ostatně v tomto týdnu podrobil operaci.

O zájmu klubu ze San Sira o Loftuse-Cheeka psala na začátku roku už italská média. Uznávaný novinář Fabrizio Romano však celou spekulaci posunul dál. Jednání mezi AC a Chelsea již je v pokročilejší fázi.

Podle těchto informací navíc Loftus-Cheek o přestup do Milána má zájem, jednalo by se o trvalý přestup. Oba kluby se tedy nyní musí dohodnout na podmínkách přestupu.

Nutno podotknout, londýnský rodák má na Stamford Bridge smlouvu do konce června roku 2024, tudíž by měl být k dispozici za sníženou cenu. Podle serveru Sportitalia to ale není přestupová částka, která by měla dělat Milánu problém.

Klíčovým aspektem bude hráčův plat. Loftus-Cheek totiž dle současných podmínek pobírá ročně 6 240 000 liber, v přepočtu na eura tedy 7 176 000. Stal by se tak rovnou nejdražším hráčem Rossoneri, jelikož aktuálně bere nejvíc zraněný Bennacer. A to 7 040 000 eur ročně.

Loftus-Cheek je v organizaci Chelsea už od mládežnického věku a dosud nikdy mimo Premier League nepůsobil. Za Blues odehrál 152 zápasů, ve kterých vstřelil 13 branek u dalších 18 asistoval.

Zdroje: Football Italia, Fabrizio Romano, Transfermarkt, Capology

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.