Spojte se s námi


Fotbal

Rušný poslední den v Barceloně. Na odchodu Aubameyang a Alba, přijít by měl Alonso

Barcelona byla v aktuálním přestupovém okně více než aktivní a ani to ji nebrání nadále obměňovat kádr i v průběhu posledních přestupových dní letošního léta.

Publikováno

dne

Barcelona byla v aktuálním přestupovém okně více než aktivní a ani to ji nebrání nadále obměňovat kádr i v průběhu posledních přestupových dní letošního léta.

V průběhu letních měsíců již stihla Barcelona prodat Coutinha, Trincãa či Minguezu. Zadarmo odešli Puig, Manaj nebo Alves a na hostování odešel mladík Nico, či francouzští obránci Lenglet s Umtitim.

K dalším odchozím fotbalistům se nejspíše brzy přidá i útočník Aubameyang, za kterého londýnská Chelsea nabídla 10 milionů liber a Marcose Alonsa, na což direktiva Blaugranas měla slyšet.

S velkou pravděpodobností byl se měl seznam rozšířit o jména Jordiho Alby, na nějž si dělá zálusk Inter Milán a momentálně se čeká pouze na souhlas samotného levého beka, a Sergina Desta, jenž by měl strávit již probíhající sezónu na hostování pro změnu v AC Milán.

Prakticky bez přestání se hovoří a píše o možném odchodu Memphise Depaye, pro kterého bude nyní po příchodu Lewandowského extrémně obtížné dostávat se pravidelně na hrací plochu.

Naopak přicestovat na Camp Nou by měl odchovanec Barcelony a bývalý kapitán Arsenalu Héctor Bellerín, aby zalepil díru právě po Destovi a na opačném kraji obrany by měl jako náhrada za Albu platit zmíněný Marcos Alonso.

Suma sumárum je zřejmé, že sledovat škatulata nejen na Camp Nou bude v posledních hodinách přestupového okna více než zajímavé a rozhodně není vyloučeno, že nám aktéři světového fotbalového trhu připraví přestupovou bombu za pět minut dvanáct.

Zdroje: Transfermarkt, Goal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.