Ruský myslitel Aršavin: Ženám bych zakázal řídit auta, individuální sport je plný dopingu

O tom, že byl ruský fotbalista Andrej Aršavin na hřišti šikovný, není třeba vést sporty. Stejně tak však není třeba vést spory o tom, že to ani zdaleka není nikterak vzdělaný muž.

Embed from Getty Images

Svědčí o tom nejen jeho činy, kterými proslul v minulosti, ale i názory, které zveřejnil ve své nedávno vydané knize 555 otázek a odpovědí o ženách, penězích, politice a fotbalu.

Poté, co Aršavin ukončil své neúspěšné angažmá na Ostrovech, kde se marně snažil prosadit do sestavy Arsenalu, zamířil do matičky Rusi. Tam, jak známo, jsou bohatí lidé ještě o něco výjimečnější a mnohdy více “nabubřelí” než kdekoliv jinde.

V Zenitu Petrohrad měl nálepku hvězdy, a tak si myslel, že mu projde asi vše. Jak jinak si vysvětlit například historku, kdy se opilý vypotácel ze strip clubu a začal noční ulice města brázdit na koni!

Nyní se hráč, který ať už schválně, anebo nevědomky provokuje činy a výroky, opět dostal do povědomí fotbalového světa. Ve zmíněné knize se totiž vyjádřil k mnoha tématům, z nichž u dvou zůstává rozum stát, zda to myslel osmatřicetiletý Aršavin vážně. Posuďte sami.

“Podle mě jsou muži a ženy dvě naprosto odlišné bytosti. Pokud bych měl tu moc, zakázal bych všem ženám řídit auta. Nepřemýšlel bych ani minutu,” poodhalil, jak v oblibě má ženské pokolení usazené za volantem.

Druhá perlička?

“Ve všech individuálních sportech je doping a berou ho všichni, protože bez něj není možné vítězit. Plavání, lyžování, cyklistika – není sportovce v těchto disciplínách, kteří by nedopovali.”

Až se chce říci – podle sebe soudím Tebe?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Voráček musel skousnout debakl, v dresu Sharks zazářil Hertl. Jak si vedli v NHL další legionáři?

NHL za sebou má další hrací den a opět se během něj představilo několik hráčů z České republiky. Jak se jim dařilo a kdo z nich zazářil nejvíce?

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Leverkusen vs. Dortmund: Preview a tipy na sázení

V úterý čeká tým Patrika Schicka velké utkání s Borusií Dortmund, která se v poslední době výrazně zvedla. To Leverkusen ztrácí body zápas za zápasem a další ztráta by je mohla poslat mimo první čtyřku.