Spojte se s námi


Fortuna liga

Rozhovor se skutečnými profesionály ve svém oboru – FairPlayTip.cz

Publikováno

dne

Sázkové poradenství FairPlayTip.cz je skupina profesionálních tipérů, kteří zahájili svoje poradenství v březnu 2016 (verifikace byla tehdy ještě na portálu Betliga.cz) a po jejím ukončení (od září 2016) verifikují své tipy na VerifiedBets.eu.

Svět kurzového sázení je plný podvodníků, kteří využívají nejrůznější praktiky na obelhání svých zákazníků. Po několika ztrátových měsících se však jejich pravda rychle odkryje.

Při vyhledávání kvalitního sázkového poradenství jsem však narazil na web FairPlayTip.cz, u kterých mě ihned zaujala určitá přehlednost a pravdivost. V recenzích najdete mnoho pozitivních komentářů a naopak na internetu nedohledáte žádné negativní. Nestydí se za svojí historii a nutno podotknout, že ani nemají proč!

U FairPlayTip.cz obdivuju především jednu věc a to jejich konzistentní profit. V následném rozhovoru rychle pochopíte, proč tomu tak je.

Počítám však s tím, že se sázkám, možná i individuálně, věnujete již delší dobu. Jak jste se tedy zformovali pod Fair Play Tip?

Odpověděl jste za nás, neboť každý z nás začínal asi jako každý, kdo někdy kurzové sázení okusil – tedy na klasické pobočce ještě v neplnoletém věku a prosíkem směrem k obsluze, aby nás neodmítla a tiket vytiskla.

Tohle už je ale dávná historie starší více jak jednu dekádu. Jak šel čas, tak se kolektiv sám začal přirozeně krystalizovat dle kritérií, které jsou, podle našeho názoru, podmiňující pro možný úspěch na tomto poli.

Tím máme na mysli zejména vnímání našeho oboru na principu respektování matematické pravděpodobnosti za předpokladu ochoty každodenní tvrdé práce.

Na jaké soutěže se soustředíte nejvíce? Koukal jsem, že vybíráte ze široké nabídky sportů.

Kurzové sázení se neustále vyvíjí a k tomu je nezbytné respektování chování tuzemských sázkových kanceláří. Tyhle dva proudy se neustále mění, což nás nutí reagovat. Abychom tohle zvládali, tak se musíme udržovat v pohotovosti a sledovat co nejširší spektrum sportovních odvětví. Největší váhu však přiřazujeme fotbalu, který vždy patřil a bude patřit mezi nejvíce likvidní trhy.

Pociťujete, že se vám v nějaké soutěži daří více, než v těch ostatních?

Každá z námi monitorovaných soutěží má svá vlastní specifika, která se v čase neustále vyvíjí a mění. Nemůžeme tedy tvrdit, že bychom měli nějakou oblíbenou soutěž, protože se mění i naše úspěšnost.

A nejradši vždy máme v daný moment tu soutěž, na které zrovna dosahujeme nejvyššího zhodnocení. Samozřejmě ale pokud bychom dlouhodobě byli na některé soutěži ztrátoví, tak by nemělo smysl tímto směrem vydávat energii.

Asi nám neprozradíte svoje Know-how, ale podle čeho vybíráte tipy? Převládá statistika nebo spoléháte především na svůj vlastní úsudek?

Zastáváme názor, že každý kvalitní tip musí mít od všeho něco. Bookmakeři stanovují kurzy primárně na základě statistických dat, které je tedy potřeba do určité míry respektovat, neboť ty kurzy nejsou úplně špatně.

Pokud by totiž byly nepřesné, tak by sázkové kanceláře nemohly dosahovat zisku. Smyslem naší práce je právě Vámi zmíněným vlastním úsudkem vyladit kurzy do co nejpřesnější podoby.

Poté už jen pracujeme s odchylkou náš versus bookmakerovský kurz a hledáme vhodné příležitosti. Know-how se pro nás tedy rovná aspektům, které dotváří náš odhad ať už to jsou zkušenosti, znalosti, práce s detailem nebo intuice.

Pokud jsme u té statistiky, tak ta se v poslední době tlačí hodně kupředu, jak na to reagujete vy nebo se to tak pozvolna stává součástí všeho?

Jak jsme zmínili již v předchozí odpovědi, tak statistiku jako takovou nelze zanedbávat, neboť data z ní vycházející se nedají nikterak obelhat.

Tudíž jí respektujeme, ale zůstává pro nás pouze podpůrným argumentem. Tím primárním podkladem, od čeho se odrážíme je vidět toho co nejvíce na vlastní oči. Tomu se za nás nikdy nic nevyrovná.

Největšího úspěchu v letošním roce jste dosáhli právě v říjnu, čím si to vysvětlujete?

Tohle tvrzení by pro nás bylo relevantní až v momentu, kdy by se tomu tak opakovalo. Pokud bychom měli více sezón po sobě silný říjen, tak bychom se snažili z tohoto období vytáhnout to nejlepší a aplikovat do dalších měsíců. Letos se nám povedl říjen a zase se nepovedly jiné měsíce, ale způsob a intenzita naší práce v nich vždy byla úplně stejná.

Zaměřujete se i na ligy mladších fotbalistů a proto věřím, že zde budete mít velký přehled? Jaké týmy jsou aktuálně na špičce a jaké naopak uvadly v poslední době?

Když jsme otevřeli tohle téma, tak bychom uvítali zařazení nejvyšší dorostenecké soutěže do nabídky tuzemských sázkových kanceláří.

Práce s mládeží vyžaduje svoji systematičnost, a tak nejdále je podle našeho mínění pražská Sparta, která už několikátou sezónu jede podle své metodiky sestavené pro nás velkým odborníkem panem Hřebíkem.

Ale ani jinde se nezahálí, a tak se dá směrem do budoucna očekávat spíše srovnávání výkonnosti, než tomu bylo například v minulých ročnících.

Velkým plusem pro celý český fotbal je však v našich očích to, že stále více převládá fotbalovosti na úkor bojovnosti. Jako příklad bychom jmenovali Zlín, který se po dlouhá léta vyznačoval úpolovým způsobem hry, ale letos jeho devatenáctka předvádí velmi pěkný dynamický fotbal.

Rád bych se zeptal na tu stejnou otázku, nyní však u národních týmů. Které státy budou podle vás za 5-7 let na vrcholu?

Velmi těžká otázka zrovna v době, kdy v příštím roce bude na světovém šampionátu v Rusku na reprezentační úrovni končit určitá generace fotbalistů. A následující světový šampionát by měl hostit Katar, což spustilo obrovské investice do fotbalu na asijském kontinentu.

Nicméně i navzdory jihoamerické vytříbené technice, jedinečným africkým fyzickým dispozicím nebo zmiňovaným asijským masivním investicím na úplném vrcholu vidíme evropské top týmy, které si s nimi po stránce individuální kvality jednotlivců příliš nezadají a jejich taktickým schopnostem se zmínění budou vůbec někdy velmi těžko dorovnávat.

Zpátky na vyšší pozice by se mohlo vrátit třeba Holandsko, které čeká na plnohodnotný nástup své nové generace.

Hezký den,

tým FairPlayTip.cz

Reklama

Oblíbené