Že rozvracím kabinu v Teplicích mě ranilo. Na Jablonec se moc těším, říká v exkluzivním rozhovoru Krob

Nepotřebný levý bek Jan Krob, který se stal v Teplicích nežádaným a byl přeřazen do B-týmu si polepšil svým přestupem do Jablonce, kde podepsal jednoletou smlouvu s opcí. Nová posila jabloneckých si může vyzkoušet evropské poháry a boj o nejvyšší příčky v české fotbalové lize. Bezprostředně po přestupu jsme se zeptali na první pocity po podpisu smlouvy v severočeském Jablonci, kde bude nosit dres s číslem 16.

zdroj: fkjablonec.cz

V Teplicích jsi se stal na konci sezóny nepotřebným a byl jsi přeřazen do B-týmu, přitom jsi patřil mezi opory teplického celku. Jak jsi se cítil a jak jsi k této situaci přistupoval?

To, co se stalo na konci sezony mi přišlo hodně nešťastný, a tu situaci jsem vůbec nepřijal. Jít do béčka za to, že jsme vyhořeli jako tým v jednom zápase, a že rozvracím kabinu mě docela ranilo.

Bohužel se to stalo a moc mě to mrzí. Mám Teplice strašně rád a můžu jim jenom poděkovat zato, že jsem tam mohl strávit velkou část mé kariéry a budu jim stále držet palce. Vždycky se tam budu rád vracet.

Moc děkuji všem fanouškům, zaměstnancům, trenérům a klukům z kabiny. Díky těmto všem lidem jsem mohl strávit krásných 6 let v Teplicích. Ještě jednou velké DÍKY.

Dostal jsi pár nabídek ze zahraničí a mimo jiné z Karviné, která nevyhověla tvým platovým požadavkům a pak přišla konkrétní nabídka z Jablonce, kde máš možnost si zahrát evropské poháry. Jaký to byl pocit?

Bylo to pro mě velmi příjemné překvapení. V úterý odpoledne, když mi volal můj agent, Pavel Zíka, že je možnost jít do Jablonce. Během jednoho telefonátu s panem Peltou bylo vše vyřízené a domluvené. 

Tímto chci zároveň poděkovat Pavlovi Zíkovi, který mi velmi pomohl k tomu, že mohu oblékat jablonecký dres.

 Co říkáš na kvalitu mužstva v Jablonci?

V Jablonci je velká konkurence a mnoho skvělých fotbalistů. Proto se tu pravidelně hraje o nejvyšší příčky a poháry.

 Opět navážeš spolupráci s trenérem Petrem Radou, kterého si zažil právě v Teplicích, jak se na tuto spolupráci těšíš?

Těším se na celý Jablonec a je pravda, že pan trenér Rada už mě trénoval půl roku v Teplicích. Vím, jak fotbal prožívá a dokáže dostat z hráčů maximum. Těším se hodně na novou výzvu.

 Budeš mít možnost zahrát si evropské poháry? Je to pro tebe výzva?

Poháry jsou výzvou pro každého fotbalistu a já k nim patřím taktéž. Bylo by fajn hrát v pohárech. 

 Čekal jsi, že ještě taková nabídka přijde? Přece jenom se jedná o celek, který atakuje každý rok top trojku a bývá velmi nepříjemným soupeřem pro celou českou ligu.

Člověk vždy věří, že když nastane taková to situace jako u mě teď, že se to obrátí k lepšímu. Moc si vážím této nabídky.

 Máš nějaký konkrétní cíl, čeho chceš v zeleném dresu dokázat?

Důležité jsou týmové cíle a ty budou určitě hrát o nejvyšší příčky a bojovat o postup do základní skupiny Evropské ligy.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?