Reklama

Ronaldo se stěhuje ze svého nového sídla! Rušily ho ovce za domem

Cristiano Ronaldo se po svém příchodu do Manchesteru United zabydlel v novém luxusním sídle, z toho se ale nyní stěhuje pryč. Důvod? Za domem jsou totiž lesy a pole, na kterém jsou ovce. A právě ty fotbalistu ruší.

Cristiano Ronaldo v létě přestoupil z Juventusu Turín do Manchesteru United, kde se již v minulosti zapsal do srdcí fanoušků.

Klub mu poskytl krásnou vilu, ze které se ale nyní stěhuje. Proč? Okolo sídla jsou totiž pole a lesy. A ta těch polích jsou ovce, jenž jsou ráno údajně tak hlasité, že fotbalista nemůže spát.

A takový profesionál, jako je Ronaldo, nechce zanedbat nic, co by negativně ovlivnilo jeho výkon. Rozhodl se tak, že se s rodinou přestěhuje.

Nyní tak bydlí Chershire, který se nachází kousek od místa, kde bydlel v minulosti. Jeho děti chodí do soukromé školy a samotný hráč se těší, až bude moci ukázat své přítelkyni místa, na které rád chodil.

To ale nastane až tehdy, co alespoň trochu opadne rozruch ohledně jeho příchodu. Nedá se však očekávat, že by jej fanoušci i tak nezastavovali na každém metru.

Portugalský útočník se nyní musí soustředit na výkony svého týmu. Premiéra v lize mu vyšla, s Young Boys Bern ale United padli, a to i přes trefu Ronalda.

Zdroj: TN

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené