Více
  Novinky Fotbal Ronald Araújo: Nejvíce si přeji postup do druhé ligy, dokážeme to

  Ronald Araújo: Nejvíce si přeji postup do druhé ligy, dokážeme to

  -

  Vedle barcelonských áčkařů byl jedním ze zpovídaných v poslední době také člen rezervního výběru, jenž si už vyzkoušel i pobyt v hlavním výběru. Ronald Araújo se pro klubovou televizi nechal slyšet, že Barca B aspiruje na postup do LaLigy 1|2|3 a vyjádřil se i ke karanténě či povolání do uruguayské reprezentace.

  Embed from Getty Images

  Chci postoupit s Barcelonou B a zapsat se do historie tohoto týmu. Máme v rezervě dobrý výběr, který dokáže skončit na prvním místě a postoupit. To by měl být náš okamžitý cíl. Chybí nám pouze bod. Samozřejmě bych si přál dovolenou, ale pokud budeme muset hrát v červnu, tak budeme hrát. Jsem přesvědčen, že se soutěž vrátí.

  Pracujeme s touto myšlenkou a než se stalo tohle vše, mluvili jsme o tom s koučem v kabině. Jsme si vědomi toho, že musíme být v dobré formě, protože možná bude zapotřebí odehrát hodně zápasů v pár dnech. Pokud nebudeme na svém vrcholu, bude nás to stát hodně. Třetí liga je velmi těžkou soutěží, kde o výsledcích rozhodují detaily.

  Téměř každý den jsem trénoval s prvním týmem. Uvidíme, zdali se do něj vrátím a budu schopen dokázat, že na této úrovni mohu být. S povoláním do reprezentace jsem velmi spokojený. Měl jsem vysoká očekávání a je to cena, kterou si nemohu převzít. Musím však i nadále pracovat, aby se mi dostávalo více pozvánek.

  V těchto dnech mi nejvíce chybí trénování s mými přáteli. Cvičit o samotě není totéž. Procházíme obtížným momentem, ale pokud všichni zůstaneme doma a uděláme tento malý přínos, dokážeme tuto situaci překonat. Dům jsem opustil pouze jednou a to při cestě do supermarketu, protože jsem už neměl co jíst.

  A co jinak v karanténě dělám? Venčím svého psa na zahradě, snažím se mluvit po síti s mými milovanými a udržovat si denní rutinu. Piji maté, sleduji televizi a ve stejných hodinách, kdy bych cvičil s týmem, pracuji sám. Koupil jsem si cvičební pomůcky a dodržuji nutriční instrukce.

  Co mohu doporučit? Seriál ‘Útěk z vězení’ nebo knihu ‘Bez omezení’. Kromě toho hraji FIFU s Monchuem (spoluhráčem z B-týmu, pozn. přek.), kde on hraje obránce a já středního útočníka. Rovněž bych chtěl poslat objetí sestřičkám a všem, co nyní musí pracovat.

  Dodejme, že jednadvacetiletý Uruguayec odehrál v této sezoně celkem 21 ligových kol, přičemž 20 v rámci Segunda División B – Grupo III a 1 v LaLize Santander. Napříč počtu 1 814 odehraných minut vstřelil 3 branky a na další 3 přihrál (všechny ve třetí nejvyšší soutěži). V Barceloně už je letos druhým rokem po příchodu z Bostonu River.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Poslední novinky

  Saviola: Martínez perfektně pasuje do Barcelony

  Před čtyřmi lety dal Javier Saviola sbohem profesionálnímu fotbalu a od té doby se schoval do ústraní. Deník AS mu ale nyní...

  Bartomeu chce napříč současné situaci podniknout revoluci ve vedení Barcelony

  Prezident barcelonského velkoklubu Josep Maria Bartomeu žádá i navzdory koronavirové pandemii rezignaci několika důležitých členů vedení celku a mezi ohroženými je i...

  Rousaud: Ve skandálu Barcagate byly nesrovnalosti ve fakturách, taková je realita

  Barcelonský viceprezident Emili Rousaud, jehož demisi si přeje Josep Maria Bartomeu, ostře zkritizoval současného bosse Barcelony a rovněž potvrdit, že většina vedení...