Spojte se s námi


Hokej

Roberte, vypadl ti hlas? Ne, mozek! Voráček se Zárubou by měli také dostat zlatou medaili, hlásí fanoušci

Český národní tým to dokázal. Na domácím mistrovství světa získal zlatou medaili a poslal celou republiku do obrovské euforie. Zlatou medaili by však měli na krk pověsit i Jakubovi Voráčkovi s Robertem Zárubou, kteří svým komentářem celý turnaj udělali nezapomenutelným.

Publikováno

dne

Český národní tým to dokázal. Na domácím mistrovství světa získal zlatou medaili a poslal celou republiku do obrovské euforie. Zlatou medaili by však měli na krk pověsit i Jakubovi Voráčkovi s Robertem Zárubou, kteří svým komentářem celý turnaj udělali nezapomenutelným.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Studio České televize je při mistrovství světa vždy velice kvalitní. Letos se však rozhodlo úroveň ještě povýšit, když přizvalo dva bývalé hráče národního týmu. Jakuba Voráčka a Pavla Francouze.

Bývalý kapitán národního týmu dostal prestižní flek spolukomentátora hned vedle legendárního Roberta Záruby, vítěz Stanley Cupu s Coloradem působil jako expert ve studiu.

I když Francouz svými poznatky a zkušenostmi studio nesmírně obohatil, největší pochvalu slízl Voráček, který byl také nejvíce slyšet. Poprvé na sebe upoutal pozornost v základní skupině při zápase se Švýcarskem, kde házel jednu hlášku za druhou.

Od té doby už si fanoušci na české zápasy žádali jen jeho se Zárubou a Česká televize se snažila vyhovět. Ve čtvrtfinále s USA poté Voráček procítil napínavý závěr utkání, kdy bombardoval kolegu, kdy už bude moct ohlásit, že jsme v semifinále. Hláška „Už můžu? Už můžu? Už můžu?“ se na internetu stala nesmírně virální.

Vypadl ti hlas? Ne, mozek!

Voráčka se Zárubou si diváci oblíbili tak moc, že dokonce hojně protestovali, když se dozvěděli, že toto duo nebude komentovat semifinále se Švédskem. Dokonce to v nadsázce považovali za zradu.

Finálovým kláním už ale české fanoušky opět provádělo oblíbené duo a znovu vzniklo několik hlášek, na které se bude vzpomínat několik let. Když David Pastrňák vstřelil vítězný gól, oba dva se nesmírnou radostí překřikovali několik vteřin.

Když po chvíli vydechli, ptá se Voráček Záruby: „Roberte, tobě vypadl hlas?“ všiml si bývalý hráč euforie legendárního komentátora. „Ne, ne, ne. Mně vypadl mozek,“ rozesmál Záruba Voráčka a statisíce diváků u obrazovek.

„Voráček se Zárubou si také zaslouží zlatou medaili. Byli neuvěřitelní celé mistrovství,“ hlásil fanoušek národního týmu na síti X. „Doufám, že Kuba dostal taky zlatou. Byl to nejlepší Čech na turnaji,“ souhlasil s ním další příznivec českého hokeje.

Zdroj: X, ČT Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.