Spojte se s námi


La Liga

Real Madrid se chystá vykoupit hvězdu Ligue 1! Zálusk má i na její spoluhráče

Publikováno

dne

Madridský Real krouží kolem hráčů francouzského Lille, které má v týmu několik zajímavých fotbalistů. Na tři z nich se zameřil a plánuje přivést do útoku hráče, který oslnil svými výkony celou Ligue 1.

Jde o čerstvě jednadvacetiletého útočníka Victora Osimhena, který do klubu přišel v létě a během 18 utkání vstřelil 10 branek. Právě kvůli jeho vzestupu se na něj dle deníku marca.com zaměřil Real Madrid.

Lille je totiž expertem na výchovu a následný prodej fotbalistů. V poslední době odešli Nicolas Pepe, Thiago Mendes, Rafael Leao, Anwar El Ghazi a Youssouf Kone za bezmála 150 milionů euro. A to je Lille stále na slušném čtvrtém místě!

Strůjci mnohých výher Lille jsou Boubakary Soumare, Victor Osimhen a Gabriel, a všichni by měli být pod drobnohledem Bilého baletu. Nejsou ale jediní. Právě o Osimhena má velký zájem i vítěz Ligy mistrů Liverpool.

Kdo nakonec vyhraje bitvu o hvězdičku francouzské Ligue 1?

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.