Spojte se s námi

Liga mistrů

Real Madrid přivítá rozjetý Tottenham s nejlepším střelcem Harry Kanem

Publikováno

dne

Zatím naprosto shodně na tom jsou týmy Realu Madrid a Tottenhamu, kteří dokázali vyhrát oba duely s APOELEM a Dortmundem. Zajímavé také je, že Dortmund oba týmy porazili 3-1 a APOEL 3-0, proto se mohou pyšnit stejným skóre 6-1.

Zajímavé také jistě bude sledovat duel dvou nejlepších útočníků základních skupin letošní Ligy mistrů. Zatím je s 5 góly nejlepším střelcem Harry Kane a hned za ním Cristiano Ronaldo.

Právě 24letý Angličan bude hlavní zbraní londýnského klubu. V posledních 9 zápasech se Harry Kane trefil 13x, zatímco Portugalský útočník pouze 4x z posledních 7 zápasů.

http://gty.im/854286722

Oba týmy také bojují s velkou marodkou. Tottenhamu budou chybět Danny Rose, Victor Wanyama, Erik Lamela a suspendovaný je Dele Alli. Zatímco Zinédine Zidane nemůže poslat do hry Garetha Balea, Jesúse Valleja, Marcela a Matea Kovacice.

Nad několika dalšími hráči visí otazník a pravděpodobně se dočkáme velkých změn v základních sestavách obou týmů.

Vzájemné zápasy poté jasně vyznívají pro Real Madrid, který vyhrál všechny 3 poslední duely, ve kterých jim nedokázali Spurs vstřelit ani jeden gól.

http://gty.im/857035408

Real Madrid prohrál pouze 3 z posledních 29 zápasů Ligy mistrů a ve 13 z posledních 15 zápasů navíc nastřílel Bílý balet minimálně 2 góly, což z nich dělá velké favority a k tomu ještě samozřejmě musíme připočíst sílu domácího prostředí.

V letošní sezóně je sice na Santiago Bernabéu obralo již hodně týmů, ale pořád budí tento stánek velký respekt. Zápas můžete sledovat v úterý ve 20:45 na ČT SPORT.

Reklama

Oblíbené