Fotbal
Real Madrid představil další posilu. Díky prezidentovi, že můžu psát historii nejlepšího klubu světa, říká Brahim Díaz
Real Madrid ohlásil ve dvou dnech dvě posily, nebo spíš dva návraty. Fran García i Brahim Díaz předváděli ve svých klubech tak dobré výkony, že se Florentino Pérez rozhodl přivést je zpátky na Santiago Bernabéu.
Real Madrid ohlásil ve dvou dnech dvě posily, nebo spíš dva návraty. Fran García i Brahim Díaz předváděli ve svých klubech tak dobré výkony, že se Florentino Pérez rozhodl přivést je zpátky na Santiago Bernabéu.
Brahim Díaz přestoupil v roce 2018 do Realu Madrid s velkým příslibem do budoucna, patřil mezi nejzářivější talenty akademie Citizens a za A-tým nastoupil do 15 zápasů.
V nabitém kádru Los Blancos se ale tolik neprosadil, za dvě sezóny odehrál 21 zápasů s bilancí 2+2.
V létě 2020 tak odešel na hostování do AC Milán, kde strávil tři sezóny. Zejména v posledním ročníku podával velice slušné výkony a přispěl k postupu do semifinále Ligy mistrů. V Serii A zaznamenal za 33 zápasů bilanci 6+7, jeden gól přidal v Lize mistrů.
Real Madrid se tak po odchodu Asensia rozhodl stáhnout si Brahima z hostování zpět. 23letého fotbalistu poté královský klub představil v úterý dopoledne.
„Dnes se vrací domů jeden z našich, Brahim Díaz. Vítej znovu v tvém domově. Od prvního dne, co jsi sem dorazil, jsi dal jasně najevo, že tvým snem je být součástí historie tohoto klubu,“ přivítal jej prezident Florentino Pérez.
„Děkuji prezidente za vaši důvěru. Díky, že mě považujete hodného k tomu, abych mohl psát historii nejlepšího klubu světa. Vím, co tenhle dres a reprezentovat Real Madrid znamená. Vracím se připravenější a těším se, až budu sám sebe překonávat. Hala Madrid!“ zněla úvodní slova Brahima.
Brahim je druhou posilou Realu Madrid. Včera se na Santiago Bernabéu představil Fran García, levý bek Raya Vallecana. Třetí posilou je Jude Bellingham, jehož odchod už Borussia Dortmund oznámila, Real Madrid však s oficiálním oznámením vyčkává.
Zdroj: Real Madrid
-
Fotbalpřed 2 dny
Rio Ferdinand: Kinský? Měli ho v kabině seřvat. Anglický novinář soudí, že tento moment může definovat Kinského kariéru v Tottenhamu
-
Chance Ligapřed 5 dny
Odchod velkého jména! Slavia pouští sběratele trofejí, který dvakrát pokořil slavnou Chelsea. Zlákal ho Miroslav Pelta
-
Bojové sportypřed 2 dny
VIDEO: Kam se podělo sebevědomí? Procházka se setkal s Hillem, ten byl krotký jako beránek. Neudržel ani oční kontakt, všimli si fanoušci
-
Chance Ligapřed 14 hodin
Odchod je blízko. Sparta zřejmě brzy přijde o svého středopolaře, namířeno má do Itálie