Spojte se s námi


Liga mistrů

Real Madrid nastoupí na Signal Iduna Parku proti Borussii Dortmund

Publikováno

dne

Stejně jako v minulém ročníku Ligy mistrů, tak i letos na sebe narazí Dortmund s Realem Madrid. Za posledních 5 sezon spolu odehráli tyto dva kluby již 8 zápasů a vzájemná statistika hovoří ve prospěch německého celku.

Obhájce titulu Real Madrid rozhodně není tak suverénní, jako minulou sezónu, avšak i tak je zatím dokázali porazit pouze hráči Realu Betis. Poté v La Lize ještě ztratily body za remízy s Levante a Valencií, jinak jsou ovšem hráči trenéra Zinédine Zidana 100%.

To Dortmund letos začal novou epochu pod trenérem Peterem Boszem, který si také nevede špatně a především v lize se Dortmundu daří. Krom bezbrankové remízy kosí Borussia jednoho soupeře za druhým. Jejich skóre z posledních 3 ligových zápasů je 14:1. Ovšem úvodní zápas s Tottenhamem nezvládli a prohráli 3-1.

Za Dortmund nenastoupí André Schürrle, Marcel Schmelzer, Erik Durm, Raphael Guerreiro a Sebastian Rode. Zatímco Real Madrid bude postrádat Karima Benzemu, Jesúse Valleja, Marcela, Thea Hernándeze a Matea Kovacice. Otazník visí nad kondicí Toniho Kroose, který se na SIGNAL IDUNA PARKU pravděpodobně také nepředstaví.

STATISTIKY

  • Dortmund prohrál pouze jeden z posledních 9 zápasů.
  • V 7 z posledních 9 vzájemných zápasů padly minimálně 3 góly.
  • V posledních 8 vzájemných duelech ani jednou nevyhrál venkovní tým.
  • Real Madrid prohrál pouze jeden z posledních 12 zápasů.

PREDICTION

Dortmund předvádí velmi dobré výkony, ovšem kvalita jeho kádru není tak vysoká, jako v minulých letech a četná zranění tomu ještě napomáhají. To přesně jsme mohli vidět v úvodním utkání v Londýně, které Borussia se Spurs prohrála 3-1.

Real Madrid zase ztrácí v La Lize, avšak v Lize mistrů řádí nezastavitelný Cristiano Ronaldo, který se v utkání s APOELEM trefil hned dvakrát. V posledních dvou zápasech ovšem vyšel naprázdno.

Vzájemné zápasy bývají skvělou fotbalovou podívanou, věřím, že zítra tomu nebude jinak a uvidíme opět mnoho gólů. Kvalita Bílého baletu by každopádně měla být v zápase znát a proto se dá očekávat, že Real Madrid odjede z Německa minimálně s jedním bodem. Sázka na Real Madrid s asijským handicapem 0 by tak měl být vhodným tipem.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.