Real Madrid hodlá investovat balík do nového stadionu

Hned po posledním domácím utkání této sezóny Bílého baletu, 19. května proti Betisu Sevilla, by měly na stadion vtrhnout jeřáby a čety pracovníků. Cílem je instalace zatahovací střechy a další technologická vylepšení současného stavu.

http://gty.im/75619089

Královský klub předpokládá investici okolo 500 milionů euro (téměř 13 miliard korun). Novým prvkem stadionu pro 81 tisíc návštěvníků by měla být zatahovací střecha, inovovaný povrch a obrovské projekční plátno pod střechou stadionu, které umožní pouštět videa a další audiovizuální zajímavosti.

Re-designem projde i venkovní fasáda stadionu a jeho okolí. Plán je podle prezidenta Florentina Péreze schválen, řeší se projekt a úvěr.

“Nový Santiago Bernabéu bude nejlepší stadion na světě,” prohlásil Pérez. Klub se konečně na projektu dohodl s městem, které k předchozím návrhům nedalo souhlas. To se podařilo až letošní variantě, na níž klub pracoval několik let.

V rámci renovace se také zvýší bezpečnostní prvky a přibudou další technologické inovace. O tom, jak nový stadion bude vypadat a co všechno se plánuje, se můžete dozvědět z přiloženého videa.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.