Spojte se s námi


Fortuna liga

Rázný řez kádrem Trenčína odneslo osm hráčů. Kdo ve slovenském celku končí?

Vedení slovenského Trenčína se před nadcházejícím soutěžním ročníkem rozhodlo přikročit k ráznému řezu kádrem. Ten nakonec odneslo osm hráčů. Koho se odchody týkají a jak se v novém působišti ukáže trenér?

Publikováno

dne

Vedení slovenského Trenčína se před nadcházejícím soutěžním ročníkem rozhodlo přikročit k ráznému řezu kádrem. Ten nakonec odneslo osm hráčů. Koho se odchody týkají a jak se v novém působišti ukáže trenér?

Zdroj: AS Trenčín

První novinkou v šestém celku uplynulého ročníku slovenské nejvyšší soutěže je angažování trenéra Petera Hlinky. Ten v klubu nahradil belgického kouče Stijna Vrevena. Hlinka jako trenér působil naposledy v nižší rakouské soutěži.

A právě nový kouč, který podepsal smlouvu na jeden rok, začíná počítat škrty v kádru. Prvním hráčem, který v týmu končí, je 33letý brankář Igor Semrinec, jenž branku AS hájil v úctyhodných 194 duelech.

Ani chorvatský záložník Ante Roguljič už další starty nepřidá. Po svém příchodu v roce 2018 nastoupil za Trenčín celkem do 63 duelů s bilancí osmnácti branek a šesti asistencí.

Dalším, kdo dostal svolení poohlédnout se po novém týmu, je 22letý Belgičan Milan Corryn. Odchovanec Anderlechtu zvládl na Slovensku solidních 74 duelů, ve kterých devětkrát vstřelil branku a hned dvanáctkrát se proměnil do role nahrávače.

Aschraf El Mahdioui se na rozdíl od výše uvedených může po konci v Trenčíně rovnou radovat z nového angažmá. Po 25letém defenzivním záložníkovi, který prošel věhlasnou akademií Ajaxu Amsterdam, totiž sáhlo vedení polské Wisly Krakow, vedené Adrianem Guľou.

Ani mezi obránci nezůstane kádr beze změn. Konec se týká 29letého Nizozemce Rubena Ligeona. Ten na Slovensko zamířil v roce 2019 ze Zwolle a v červenomodrých barvách naskočil do 37 duelů.

Dalším na seznamu je 22 letý brankář Menno Bergsen, o jehož služby projevil zájem slovinský Maribor. V Trenčíně odehrál 9 utkání a nastupoval spíše sporadicky.

Pokračovat v klubu nebudou ani mladičký Tomislav Kněževič a Hamza Čatakovič. Druhý zmiňovaný už v Trenčíně působil v roce 2017.

Všem zmíněným hráčům skončila v klubu smlouva, kterou vedení nemělo zájem prodloužit.

Použité zdroje: AS Trenčín, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.