Spojte se s námi


Fotbal

Ranieri byl po remíze Cagliari s Juventusem zklamaný! Je to škoda, ale upřímně jsme nemohli udělat víc

Cagliari bylo dlouho na sestup, avšak v poslední době má vynikající formu a vyjma březnové porážky s Monzou sbírá výhry a remízy. Ta poslední přišla s Juventusem. Trenér Claudio Ranieri ale moc dobře ví, že tři body nebyly daleko.

Publikováno

dne

Cagliari bylo dlouho na sestup, avšak v poslední době má vynikající formu a vyjma březnové porážky s Monzou sbírá výhry a remízy. Ta poslední přišla s Juventusem. Trenér Claudio Ranieri ale moc dobře ví, že tři body nebyly daleko.

Cagliari za sebou táhlo sérii porážek, ale v polovině února přišel vzestup a díky tomu už není v sestupových vodách. V poslední době navíc ukázalo kvalitu i proti předním celkům Serie A.

Atalantu doma tým Claudia Ranieriho porazil 2:1, na Interu remizoval a v pátek uhrál bod doma s Juventusem. Před utkáním cenný, poté ale hořký, protože o tři body přišel v samotném závěru právě po remízovém výsledku 2:2.

Výsledek kouče Ranieriho nakonec nepotěšil, přeci jen se v boji o udržení hodí každý bod. Ranieri ale po utkání přiznal, že ačkoliv se dalo gólu zabránit, jeho tým v podstatě nemohl udělat víc.

„Dokud rozhodčí nezapíská, s Juventusem nikdy není konec. Je to škoda, protože těm dvěma gólům, které jsme dostali, se dalo snadno zabránit. Ale upřímně řečeno jsme nemohli udělat víc,“ řekl Ranieri pro Sky Sport Italia.

V součtu může být s posledními výsledky spokojený. Jeho tým se dostal do vynikající formy a náskok na Frosinone je pět bodů, ačkoliv má 18. tým Serie A jeden zápas k dobru.

„Kdyby nám někdo řekl, že z této série zápasů získáme pět bodů, nevěřili bychom mu. Teď musíme bojovat dál, protože jistotu ještě nemáme a potřebujeme určité věci zlepšit,“ dodal kouč, který získal s Leicesterem titul v Premier League.

Cagliari zbývá v Serii A odehrát pět zápasů, ve kterých jej čeká výjezd do Janova, domácí zápas s Lecce, hostující utkání s AC Milán a Sassuolem a v posledním kole domácí zápas s Fiorentinou.

Zdroj: Serie A, Sky Sport Italia

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.