Spojte se s námi


Fotbal

PUMA spolupracuje s Kaiem Havertzem, hvězdou Arsenalu i německé reprezentace

Globální značka PUMA oznámila novou dlouhodobou spolupráci s Kaiem Havertzem, německou hvězdou Arsenalu. Kai se stane jednou z tváří kopaček řady FUTURE. PUMA si možnosti spolupráce s tak talentovaným hráčem, který je považován za budoucnost německého fotbalu, mimořádně cení.

Publikováno

dne

Globální značka PUMA oznámila novou dlouhodobou spolupráci s Kaiem Havertzem, německou hvězdou Arsenalu. Kai se stane jednou z tváří kopaček řady FUTURE. PUMA si možnosti spolupráce s tak talentovaným hráčem, který je považován za budoucnost německého fotbalu, mimořádně cení.

S více než 200 profesionálními a 39 mezinárodními starty na svém kontě je Kai proslulý nejen svou neuvěřitelnou dovedností a kreativitou na hřišti, ale také svou pokorou a velkorysostí mimo něj.

Kai odstartoval svou kariéru v bundesligovém týmu Bayer Leverkusen, brzy se pak prosadil v Premier League, kdy se v roce 2020 stal součástí týmu Chelsea. Právě v Chelsea se zapsal do historie a vstřelil rozhodující gól ve finále Champions League ročníku 2020/21.

V roce 2023 se Kai pustil do nové kapitoly svého profesionálního života a stal se hráčem dalšího týmu Premier League, dvojnásobného šampiona soutěže Arsenalu, kde se snaží přispět k dalším týmovým úspěchům a ocenění.

A co je pro Kaie na spolupráci s Pumou nejlepší? „Vyrůstal jsem v Německu, kde Puma patřila mezi ikonické značky. Největších hráči nosili její produkty. PUMA byla vždy inovativní značkou, pokud jde o kopačky a způsob, jakým pracuje se sportovci. Když jsem se sešel s jejich zástupci a diskutoval o plánech do budoucna, věděl jsem, že tohle je pro mě to pravé. PUMA rozumí sportovcům a spolupráce s ní se odehrává v rodinné atmosféře.“

„Boty FUTURE se perfektně hodí pro mou hru a úplně jsem se do nich zamiloval, protože žádná jiná bota mi tak nesedí. PUMA vyniká nejen jako značka na hřišti, ale i v jiných oblastech sportu a módy. Spolupracujeme na několika skvělých projektech a opravdu se těším na to, co z toho vznikne,“ řekl Kai Havertz.

Zdroj: PUMA/Temper

Johan Adamsson, globální ředitel sportovního marketingu společnosti PUMA, doplňuje: „Jsme nadšeni, že se Kai připojil k naší značce a společně jsme začali další kapitolu jeho kariéry. Kai už toho dosáhl hodně, ale další úspěchy má jistě ještě před sebou. Díky svému talentu a pozitivnímu přístupu se stane srdcem svého klubu i národního týmu na mnoho dalších let. Těšíme se na spolupráci.“

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.