Spojte se s námi


Fortuna liga

Půl milionu? To si spletli číslo účtu, ne? Držitel titulu se Spartou o své první výplatě. Prozradil také, jaké jsou šance proti Liverpoolu

Na svou první výplatu, která byla půlmilionová, zavzpomínal bývalý hráč a držitel titulu se Spartou. Podělil se také o svůj názor na šance Sparty v dvojutkání s Liverpoolem. Má s ním totiž své zkušenosti.

Publikováno

dne

Na svou první výplatu, která byla půlmilionová, zavzpomínal bývalý hráč a držitel titulu se Spartou. Podělil se také o svůj názor na šance Sparty v dvojutkání s Liverpoolem. Má s ním totiž své zkušenosti.

Pražskou Spartou prošla celá řada vynikajících fotbalistů. Patří mezi ně bezesporu i Jiří Kladrubský. Defenzivní univerzál, který vedle kraje obrany nastupoval také na stoperu či ve středu zálohy, na své angažmá zavzpomínal v podcastu Sparťanské noviny.

Odchovanec Českých Budějovic, kde nyní vede společně s Jiřím Lerchem prvoligový tým, přišel na Letnou v roce 2007. O tři roky později se Spartou oslavil titul, aby se následně přesunul do Slovanu Bratislava.

„V Budějovicích věděli, že mě prodají. Řekli mi, dáme ti 45 tisíc a prodloužíme smlouvu, abychom tě prodali za víc peněz. Tak jsem řekl OK. Pak jsem přestoupil do Sparty a jako první výplata mi přišlo půl milionu korun,“ vzpomínal Kladrubský pro podcast Sparťanské noviny.

„A já říkám, to si spletli číslo účtu, ne?,“ dodal osmatřicetiletý trenér s tím, že je vděčný za svou manželku, která ho odradila od bezhlavého utrácení.

Zkušenost se slavným Liverpoolem

Ve sparťanských barvách vedle titulu slavil také zisk národního poháru. V Evropě se potom podíval na slavný liverpoolský Anfield, kam se už přespříští týden svěřenci Briana Priskeho opět vydají. Před třinácti lety Sparta vypadla po výsledcích 0:0 a 1:0.

„Věřím, že postoupí Sparta. Pod Priskem hraje náročný a intenzivní fotbal, je navíc opravdu skvěle nastavená. Věřím, že to může zvládnout,“ bez váhání odpověděl Kladrubský na otázku, jak Sparta v souboji s ostrovním gigantem dopadne.

Uvidíme, jestli bude mít Kladrubský pravdu. Svou první půlmilionovou výplatu by na svůj tip ale asi nevsadil.

Zdroj: Sparťanské noviny, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.