Půjde Cristiano Ronaldo Jr. po stopách svého otce?

Když Cristiano Ronaldo v roce 2018 přestoupil do Juventusu, jeho syn přestoupil s ním. V červnu bylo juniorovi 10 let a rozhodně se dá říct, že je jako otec, nejvíce ho totiž baví dávat góly.

Cristiano Ronaldo Jr, star like his dad - BeSoccer
zdroj: BeSoccer

Ronaldo Jr. se při debutu v roce 2018 proti Lucentu uvedl hned 4 góly a byl při výhře mládežnického týmu Juventusu 7-1. Minulý rok vstřelil dokonce 7 gólů při vysoké výhře 25-0 nad Maritimo China.

Celkově si Cristiano v minulé sezóně v kategorii U9 připsal 58 gólů a 18 asistencí. Stejně jako jeho otec nosí na dresu číslo 7 a na svůj věk působí opravdu vyspěle, především svým přehledem na hřišti.

Překonat svého otce se ale jeví jako nepředstavitelně těžký úkol. Cristiano Ronaldo starší přeci jenom vyhrál 5x Zlatý míč a všechny trofeje, které jenom mohl, v jeho sbírce chybí pouze zlato z mistrovství světa.

“Říká mi, že bude lepší než já, ale myslím si, že to bude těžké. Stejně jako já má rád, když je pod tlakem,” řekl o svém synovi Ronaldo.

“Občas se mě zeptá, jestli si k nám může přivést dva kamarády. Řeknu mu ano, můžeš. A on mi odpoví: Ale musíš být doma, chtějí se s tebou vyfotit,” ukončil téma hvězdný Portugalec.

Zdroj: Daily Mirror, YouTube

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.