Spojte se s námi


Ligue 1

PSG přivítá svého loňského přemožitele Nice

Publikováno

dne

Letos dominantní PSG přivítá v páteční předehrávce Nice, které v loňské sezóně ani jednou nedokázali porazit.

PSG se velké letní investice pomalu, ale jistě začínají vyplácet a jak v Ligue 1, tak v Lize mistrů zatím působí naprosto suverénním dojmem.

Pařížský klub je navíc posledním týmem, který letos v Ligue 1 neokusil hořkost porážky a skóre 31:8 také hovoří za vše.

PSG drží i několik dalších prvenství, například mají největší procento držení míče (63.9%) a přesnost nahrávek sahá téměř k 90%, přesně 89.9%.

V posledním zápase se však tato mašinérie zadrhla a v Marseille uhráli pouze remízu 2-2, kterou zachránil Edinson Cavani nádherným přímým kopem ve třetí minutě nastavení.

V zápase s Marseille se ovšem hloupě nechal vyloučit Neymar, který tak v pátek nenastoupí. Připraven také nebude ani záložník Thiago Motta.

Hosté jsou na tom ale ještě hůře, do hry nezasáhnou zranění Wylan Cyprien, Mickael Le Bihan, Jean Michael Seri a útočník Mario Balotelli ještě také není 100%, ale údajně by se měl objevit alespoň na lavičce.

Nice letos prožívají velký ústup ze slávy. V září vše vypadalo dobře, ovšem po remíze s Angers prohrálo Nice následující 3 ligové zápasy, ve kterých inkasovali 8 gólů a především poslední prohra se Štrasburkem je bude bolet ještě dlouho.

Lucien Favre neprožívá na lavičce lehké chvíle a nedá se očekávat, že by se v pátek něco mělo změnit, spíše naopak.

Ve vzájemných zápasech často padá mnoho gólů, v posledních 5 duelech padly vždy minimálně 3 góly a proto bych doporučoval sázku na domácí tým s asijským handicapem -1.75, která se nabízí s kurzem okolo 1.65.

Reklama

Oblíbené