Spojte se s námi


Ligue 1

PSG hostí Saint-Étienne, které ještě letos neinkasovalo

Publikováno

dne

V Ligue 1 jsou po třech prvních kolech 100% pouze PSG, Monako a Saint-Étienne, jenž v páteční předehrávce nastoupí na Parc des Princes proti výběru trenéra Unaie Emeryho.

Bude to zároveň souboj nejlepšího útoku, jelikož PSG již nastřílelo 11 gólů a nejlepší obrany, protože Saint-Étienne ještě letos jako jediný v Ligue 1 neinkasovali jedinou branku.

Nový trenér Óscar García vystřídal po mnoha letech Christopha Galtiera, který v Saint-Étienne odkoučoval 361 zápasů. Zatím to vypadá, že krok to byl správný a týmu se daří, ovšem zda dokáží hráči Saint-Étienne přivést z Parc des Princes alespoň bod, jako minulou sezónu, tak to bude ohromný úspěch.

STATISTIKY

  • PSG vyhrálo 11 z posledních 12 vzájemných duelů.
  • PSG nastřílelo ve 3 ligových zápasech 11 gólů.
  • PSG letos vyhrálo všechny 4 soutěžní zápasy.
  • Saint-Étienne letos v lize ještě neinkasovali ani jeden gól.

PREDICTION

PSG je ohromný favorit tohoto zápasu, což dokládá absurdní kurz na výhru domácích za 1.1. Na druhou stranu to prostě odpovídá realitě, která je taková, že PSG bude letos pro drtivou většinu soupeřů neřešitelným problémem.

Po loňské zkušenosti s Monakem budou hráči pařížského klubu přistupovat k zápasům jistě mnohem zodpovědněji. Saint-Étienne zatím sice neinkasovalo ani jeden gól, ovšem až na první zápas s Nice patřili jejich soupeři k těm horším celkům v Ligue 1.

PSG vyhrálo 11 z posledních 12 vzájemných duelů a nikdo určitě nepochybuje, že přidají další výhru. Jediným vhodným řešením je over 3.5, který se nabízí za kurz okolo 1.7.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.