Spojte se s námi

Ligue 1

PSG hostí Bordeaux v souboji dvou stále neporažených týmů Ligue 1

Publikováno

dne

Sobotní duel mezi PSG a Bordeaux bude především duelem dvou týmů, které v letošní sezóně Ligue 1 ještě neokusili porážku. Každopádně se dá očekávat, že jakmile rozhodčí odpíská konec zápasu, bude se moci touto skvělou statistikou pyšnit pouze jeden tým.

S největší pravděpodobností to bude PSG, které o víkendu porazilo v Lize mistrů Bayern Mnichov 3-0. Hráči trenéra Unaie Emeryho se mohou pyšnit nejlepším útokem v Ligue 1, který nastřílel již 21 gólů a také nejlepší obranou (3 obdržené góly), kterou překonali pouze Méty a Toulouse.

Hráče trenéra Jocelyna Gourvenneca tak čeká nadlidský úkol a i přestože mají skvěle rozjetou sezónu, tak s body z Parc des Princes moc počítat nemohou.

A post shared by Paris Saint-Germain (@psg) on

STATISTIKY

  • PSG vyhrálo 9 z posledních 10 zápasů.
  • PSG vyhrálo 3 poslední vzájemné duely, ve kterých vstřelili Bordeaux 9 gólů.
  • Bordeaux inkasovalo v posledních 3 zápasech pouze jeden gól.
  • Bordeaux v letošní sezóně Ligue 1 ještě neprohráli.

A post shared by Girondins (@girondins) on

PREDICTION

Jak už bylo napsáno, hráči PSG jsou ohromnými favority tohoto utkání. Krom posledního ligového zápasu s Montpellier vyhráli vždy alespoň o dva góly, s čímž se dá počítat i v tomto duelu.

Na druhou stranu by mohl trenér Unai Emery nechat několik hráčů odpočívat, ovšem vzhledem k tomu, že je to poslední zápas před reprezentační pauzou, tak se na to nedá příliš spoléhat.

Reklama

Oblíbené