První poločas dobrý, druhý na h*vno. Haaland odboural fanoušky svým upřímným rozhovorem

Erling Haaland je jedna z největších mladých hvězd světového fotbalu. Fanoušky udivuje nejen svými výkony, ale i svými rozhovory, ve kterých je tradičně velmi upřímný. Po vítězství DFB-Pokalu zaskočil i reportérku, která ho po finále zpovídala.

Zdroj: Sevilla FC

Borussia Dortmund ve finále německého poháru rozstřílela 4:1 RB Lipsko, norský supertalent se trefil hned dvakrát. BVB zvládlo zápas zejména díky povedenému prvnímu poločasu, když se postupně trefili Sancho, Haaland a Reus.

V 71. minutě Lipsko snížilo na 1:3, ale tři minuty před koncem pečetil na konečných 4:1 opět Haaland. Pro něj je to tak pvní trofej v Dortmundu, což si výrazně užil.

“Jsem hrdý, že jsem vyhrál svůj první titul. Sakra, to je dobrý pocit!” neskrýval nadšení v pozápasovém rozhovoru Haaland.

“První poločas byl dobrý, druhý byl na h*vno. Měli jsme trochu štěstí, ale je to dobrý pocit vyhrát,” hodnotil s naprostou upřímností finále 20letý útočník.

Po první Haalandově brance zachytily mikrofony až skoro vikingský křik mladého střelce, který měl z gólu obrovskou radost. “V poslední době jsem byl v posilovně více než normálně a dneska jsem to cítil. Měl jsem trochu napumpované bicepsy, takže byl dobrý pocit to ze sebe dostat,” vyprávěl reprezentant Norska.

Erling Haaland tak oslavil svůj první titul v Německu, ovšem nemohl si ho užít s vyhlášenými fanoušky Borussie. “Je to na h*vno bez fanoušků. Kéž bychom mohli slavit se všemi našimi fanoušky, ale takhle to teď prostě je. Určitě to později oslavíme,” uzavřel svůj rozhovor Haaland.

Zdroj: Twitter