Spojte se s námi


Fortuna liga

Průvan v kádru Klokanů! Jistá má být první posila pro novou sezonu. Jeden hráč míří do Jablonce, další možná do ciziny

Bohemians Praha 1905 jsou aktivní na přestupovém trhu již nyní a dle nejnovějších informací si měli zajistit příchod nové posily pro příští ligový ročník. Dva fotbalisté jsou naopak podle všeho na odchodu.

Publikováno

dne

Bohemians Praha 1905 jsou aktivní na přestupovém trhu již nyní a dle nejnovějších informací si měli zajistit příchod nové posily pro příští ligový ročník. Dva fotbalisté jsou naopak podle všeho na odchodu.

Podle informací, které nově přinesl portál inFotbal, by se novou posilou vršovických Klokanů měl stát Dominik Pleštil, křídelní hráč severočeského Jablonce.

24letému šikovnému hráči vyprší na konci sezony v Jablonci kontrakt a nový nepodepíše, místo prodloužení smlouvy by se měl stěhovat do kádru Bohemians, které koučuje Jaroslav Veselý.

Pleštil v probíhající sezoně nastoupil za Jablonec k 17 ligovým duelům, v nichž se do statistik zapsal jedním vstřeleným gólem a také jednou asistencí.

V uplynulém ročníku hostoval Pleštil v Teplicích, za které tehdy nastoupil v lize čtyřikrát a předvedl se jednou vstřelenou brankou, načež se v létě vrátil do Jablonce.

Opačným směrem, tedy z Bohemky do Jablonce, má naopak namířeno 30letý útočník David Puškáč, o kterého Severočeši stojí již nějakou dobu.

V případě Puškáče se v zimě spekulovalo o tom, že by mohl být do Jablonce vyměněn za jiného střelce Jana Chramostu, toho ale jablonecký šéf Miroslav Pelta odmítl uvolnit.

Vedle Puškáče možná Bohemku opustí další hráč. Záložník Michal Beran v klubu hostuje ze Slavie Praha, do tohoto celku se nicméně nejspíš po sezoně nevrátí.

Beran by se měl stát volným hráčem, jelikož mu ve Slavii vyprší platný kontrakt. Klokani o jeho služby sice stojí, jenže podle trenéra Veselého by si tvořivý středopolař rád vyzkoušel poprvé v kariéře zahraniční angažmá.

Zdroje: inFotbal, FC Bohemians Praha 1905

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.