Reklama

Projekce možné baráže o MS 2022! Dostaneme Skotsko?

Aktuální projekce možných barážových soupeřů vypadá pro Českou fotbalovou reprezentaci více než zajímavě! Na stole je stále možný souboj se Skotskem. Fotbalová veřejnost i čeští reprezentanti by určitě Skoty rádi udolali, zápas s ostrovním celkem by byl velice pikantní, ale také náročný.

Důležité je zmínit, že baráž o MS 2022 v Kataru se bude hrát v trochu jiném formátu než jsou čeští fanoušci zvyklí. Do baráže se dostane celkem 12 týmů. Deset jich do baráže proklouzne skrz druhé místo ve kvalifikační skupině a doplní je dva nejlepší týmy z Ligy národů.

Následně se barážový pavouk rozdělí do šesti “semifinálových klání”. Vítězové semifinále si to poté rozdají ve finále o zbývající 3 volné vstupenky na MS. Všechno se hraje formátem jediného zápasu.

Koho Češi mohou dostat dle aktuální projekce analytické společnosti We Global Football?

Aktuálně máme vysokou pravděpodobnost na to, že semifinálový barážový zápas začneme venku. Možní soupeři? Srbsko, Polsko, Švýcarsko, Švédsko, Skotsko nebo Chorvatsko.

Pozitivní je, že hned s dvěma soupeři máme nedávnou zkušenost z EURA. Bylo by neuvěřitelné se ve skotském Hampden Parku radovat znovu z vítězství, nemyslíte?

Zdroj: We Global Football, Wiki

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené