Spojte se s námi

Fotbal

Prodlouží Lautaro v Interu? Jeho agent promluvil o možném podpisu nové smlouvy a objasnil důvody, proč by se tak mělo stát

Podepíše Lautaro Martinez v Interu novou smlouvu? Podle jeho agenta je to údajně velmi reálné. Argentinský forvard na základě posledních zpráv v létě odmítl několik nabídek a soustředí se pouze na Inter.

Publikováno

dne

Podepíše Lautaro Martinez v Interu novou smlouvu? Podle jeho agenta je to údajně velmi reálné. Argentinský forvard na základě posledních zpráv v létě odmítl několik nabídek a soustředí se pouze na Inter.

Lautaro Martinez přestoupil do Interu Milán v červenci roku 2018, a to z argentinského Racing Clubu. Italský celek za něj tehdy vysázel 25 milionů eur, přičemž dnes je jasné, že se to Interu už několikrát vyplatilo.

Šestadvacetiletý reprezentant kroutí na San Siru už svou šestou sezónu, načež v modročerném dresu vyhrál mistrovský titul a dvakrát ovládl Coppa Italia. Během té doby Lautaro nastoupil do 245 soutěžních zápasů, ve kterých vstřelil 108 gólů a přidal 38 asistencí.

Rodák z města Bahía Blanca aktuálně zvažuje prodloužení smlouvy, přestože současný kontrakt mu platí až do konce června roku 2026.

V průběhu letního přestupového okna však měl několik nabídek. Vážný zájem projevil například Manchester United, Lautaro mohl případně odejít také do Saúdské Arábie. Nic z toho si však nevybral.

Inter si tak chce svou hvězdu pochopitelně pojistit lepšími podmínkami a podobně jako v roce 2021 uzavřít dlouhodobou smlouvu.

Prodlouží Martínez v Interu?

A jaká je tedy pravděpodobnost, že Lautaro na novou nabídku kývne? Jeho agent Alejandro Camano potvrzuje, že útočník Interu Milán je prodloužení kontraktu už velmi blízko. Potěšilo jej prý, že jej italský gigant jmenoval novým kapitánem.

„Lautaro nechce slyšet o ničem jiném než o Interu. Saúdská Arábie je trh plný lákadel a on měl nabídky nejen odtamtud. Ale když mu o těchto možnostech řeknu, řekne mi ‚Inter Ale, Inter‘,“ vysvětlil Camano v rozhovoru pro TVPlay, jehož slova cituje také server Calciomercato.

„Pocit sounáležitosti je důležitý a on ho tady má v hojné míře. K týmu, k projektu, k hráčům, Lautaro neslyší na nic jiného, než na Inter. Myslím, že prodloužení smlouvy je reálné a je blízko,“ dodal agent Martíneze.

Zdroj: Calciomercato, Fabrizio Romano, Transfermarkt, Capology

Reklama

Oblíbené