Spojte se s námi


La Liga

Proč v roce 2010 Florentino Perez nepodepsal Davida Silvu?

Publikováno

dne

Dle zákulisních informací měl Real Madrid v roce 2010 velmi blízko k angažování Davida Silvy. Chtěl za něj zaplatit 30 milionů eur, ale pak si to rozmyslel kvůli tomu, že se mu nelíbil noční život španělského fotbalisty.

Produkt akademie Valencie se v tomto klubu parádně představil v sezóně 2009/10, kdy měl na kontě 8 branek a 7 asistencí a pomohl mu ke třetímu místu v La Lize a návratu do Ligy mistrů. Zaujal tak mnoho velkoklubů včetně Realu. Rozhodl se ale upsat Manchesteru City a účasnit se tak zrodu projektu Sheikha Mansoura.

Hráč se na Etihad Stadium stal legendou a o víkendu odehrál proti Bournemouthu už svůj zápas číslo 400. Jeho bilance pak je 71 gólů/132 přihrávek.

Vše ale mohlo být jinak. Prezident Bílého baletu Florentino Perez už měl na fotbalistu připravený kufřík plný peněz a dokonce se jeho synovec s hráčem fotil. Pak ale někdo z vedení Realu zjistil, že hráč má rád popíjení a párty a že to vůbec nekoresponduje s tím, že by měl být hvězdou San Bernabeua. Jednání tak utichla a šance se chopili Citizens.

Silva zde za devět let pomohl k zisku třech ligových titulů. Již sdělil, že tato sezóna pro něj bude na Ostrovech poslední. Je jasné, že bude odcházet jako jeden z nejlepších záložníků Premier League všech dob. Tato nedůvěra se Realu opravdu nevyplatila.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.