Spojte se s námi


Ligue 1

Probudí se Bordeaux v zápase se Saint-Étienne

Publikováno

dne

Jak Bordeaux, tak Saint-Étienne měli skvělý vstup do letošní sezóny, ovšem od října se oběma týmům přestalo dařit a Saint-Étienne dokonce před cca dvěma týdny odvolalo trenéra Garciu, kterého nahradil teprve 37letý Julien Sablé.

Bordeaux se ještě stále drží před vlastními fanoušky. Na stadionu Matmut Atlantique prohráli pouze jeden z posledních 12 ligových zápasů. Ovšem hráči trenéra Jocelyna Gourvenneca mají problémy venku, kde prohráli čtyři poslední zápasy a ve třech posledních duelech navíc nevstřelili ani jeden gól.

To stejné platí i v zápasech se Saint-Étienne. Bordeaux dokázalo vyhrát 3 ze 4 posledních domácích vzájemných střetnutí a venku uhrálo třikrát remízu.

Julien Sablé debutoval v zápase s Lille, kde prohráli 3-1, v posledním kole nedokázali porazit ani Štrasburk a brali tak pouze bod za remízu 2-2. I tak jsou ale s 19 body na 8. místě, přičemž Bordeaux ztrácí na svého úterního protivníka 2 body.

Co je při pohledu na tabulku zajímavé je skóre obou týmů, jelikož Saint-Étienne má skóre 16:20, zatímco Bordeaux 17:20.

V posledních zápasech však oba týmy odehrávali velmi odlišné duely. Zatímco v zápasech Bordeaux padlo v posledních 6 ligových zápasech 9 gólů. Tak v posledních 3 zápasech Saint-Étienne padlo dohromady 13 gólů. Sami hráči Saint-Étienne však z těch 13 gólů dokázali vstřelit pouze tři.

Proto to vidím spíše na návrat k normálu, než že uvidíme nějakou divokou přestřelku. Na druhou stranu se v posledních vzájemných duelech trefovali hráči obou týmů často. V posledních 3 vzájemných zápasech padlo dohromady 14 gólů.

Bordeaux je v tomto zápase favoritem a to i přesto, že se jim v poslední době nedaří. Na druhou stranu měli i dost smůly v několika posledních zápasech. V domácím prostředí si však stále udržují svůj standard a proto věřím, že Saint-Étienne přehrají.

Reklama

Oblíbené