Reklama

Problém pro reprezentaci? Adam Hložek neabsolvoval dopolední trénink!

Česká fotbalová reprezentace se připravuje na severu Itálie na mistrovství Evropy, které začíná již jedenáctého června. Na dopolední tréninku však chyběl Adam Hložek, znamená to tak problém pro reprezentaci?

Zdroj: Tadeáš Bednarz, CC BY-SA 4.0

Česká fotbalová reprezentace se připravuje na mistrovství Evropy v italském Natzu, kde má krásné prostředí pro plné soustředění na turnaj.

Na dopoledním tréninku se však neobjevil Adam Hložek, který o víkendu za poločas vstřelil čtyři branky Brnu a dostal se tak na dělenou první příčku v tabulce střelců.

Znamená to snad problém pro reprezentaci? Dle všeho nikoliv, jedná se pouze a menší problém s kyčlí a osmnáctiletý fotbalista by se měl brzy k týmu připojit.

Již v pátek čeká výběr kouče Jaroslava Šilhavého první náročná zkouška, a to přátelské utkání s Itálií.

Následně vyzve o čtyři dny později Albánii a poté se bude moci těšit na zápasy skupinové fáze mistrovství Evropy.

V něm vyzve nejprve 14. června Skotsko, následovat bude o čtyři dny později výběr Chorvatska a skupinu zakončí český tým s Anglií 22. června.

Zdroj: Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Adam je mimořádný talent, jeho zdravotní stav ale možná neodpovídá jeho věku. Znovu se nabízí otázka, zda-li ho Sparta od jeho 16ti let, honbou za výsledky, nezatěžovala příliš moc. Snad nám ještě v repre ukáže spoustu gólů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené