Spojte se s námi


Chance Liga

Priske ve Feyenoordu? Výborná vizitka pro Spartu a český fotbal, má jasno Lingr. Už ale nechci být jen žolík, říká bývalý slávista

Brian Priske v nedávném čase opustil pražskou Spartu a vydal se za novou výzvou. A to konkrétně do Nizozemska, kde do nové sezóny povede slavný Feyenoord Rotterdam. Jeho součástí je také bývalý slávista Ondřej Lingr, jenž znovu promluvil o příchodu kouče Priskeho.

Publikováno

dne

Brian Priske v nedávném čase opustil pražskou Spartu a vydal se za novou výzvou. A to konkrétně do Nizozemska, kde do nové sezóny povede slavný Feyenoord Rotterdam. Jeho součástí je také bývalý slávista Ondřej Lingr, jenž znovu promluvil o příchodu kouče Priskeho.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Brian Priske má za sebou dvě sezony ve Spartě. Během tohoto období získal dva mistrovské tituly, k čemuž přidal i triumf v MOL Cupu. Letenským se pod jeho taktovkou dařilo také v pohárové Evropě.

Je tedy pochopitelné, že dánský stratég rád přijal novou výzvu, a to právě ve formě slavného nizozemského celku. Ten po odchodu Arneho Slota do Liverpoolu sháněl náhradu, kterou našel v dnes již bývalém kouči Sparty Praha.

Priske tak ve Feyenoordu může navázat na své úspěšné roky ve Spartě a vrátit do Rotterdamu titul. Ten v uplynulém ročníku Eredivisie získal PSV Eindhoven. Nicméně, Feyenoord skončil se ztrátou sedmi bodů druhý, v příští sezóně si každopádně zahraje Ligu mistrů.

Na tu, a rovněž také na trenéra Priskeho, se těší Ondřej Lingr. Ten je ve Feyenoordu stále na hostování ze Slavie, přičemž v minulé sezóně naskočil celkem do 27 soutěžních zápasů. V nich zaznamenal čtyři góly a přidal jednu asistenci.

Velmi často ovšem nastupoval až z lavičky, tedy ve formě žolíka. Pětadvacetiletý rodák z Havířova už v nedávném rozhovoru pro Ruik hovořil o tom, že se na kouče Priskeho těší.

„Věřím, že budeme úspěšní. Ve Spartě udělal za dva roky neskutečnou práci – tři trofeje a kluci ze Sparty si ho strašně pochvalují. Feyenoord je pro něj skvělá odměna za to, co odvedl v České republice. Je to výborná vizitka pro Spartu i český fotbal,“ uvedl Lingr v už výše zmíněném rozhovoru.

Už nechci být pouze žolík, míní Lingr

V novém rozhovoru, tentokrát pro Sport.cz, ale bývalý fotbalista Slavie nebo Karviné uvedl, že do budoucna již nechce být využíván pouze jako žolík.

„Jsem rád, že zná i českou mentalitu, což mi může trochu pomoct. Ukazoval jsem poslední sezonu z lavičky, že na to mám. Je dobře, že se mi tohle dařilo. Ale nechci, aby toho někdo v budoucnu dál zneužíval,“ prohlásil Lingr na adresu budoucího působení ve Feyenoordu.

Zdroj: Ruik, Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.