Reklama

Případ Plavšič: Sparta versus novináři, kdo tedy lhal a byl zákaz vstupu oprávněný?

Největší kauza v českém fotbale za poslední měsíc směřuje ke konci. Sparta uvedla, že Srdjan Plavšič se rozhodl nepodepsat novou smlouvu a od 30. června tak bude volným hráčem. Ostatně potvrdila to, co novináři Jan Podroužek s Janem Vackem tvrdí už přes týden. Letenští je za to ale potrestali zákazem vstupu na stadion. Bylo to oprávněné?

Zdroj: AC Sparta Praha

“Srdjan Plavšič po sezóně opustí Spartu a zadarmo se připojí ke Slavii, kde už podepsal nový kontrakt,” s touto zprávou přišli minulé pondělí Jan Podroužek a Jan Vacek, novináři Deníku Sport.

To mělo rozzuřit sparťanské vedení, údajně sportovní ředitel Tomáš Rosický a ředitel klubu František Čupr měli iniciovat odepření vstupu na stadion na derby novinářům, kteří téma Plavšičova přesunu otevřeli.

“Se Srkim jsem dnes opakovaně mluvil. Řekl mi, že se Slavií nejedná, nemá od ní ani nabídku smlouvy. Pokud ho trenér ve středu pošle na hřiště, věřím, že ukáže, kdo je jeho tým,” napsal na svém twitteru tiskový mluvčí klubu Ondřej Kasík.

Ze strany Sparty přicházely slova jako poškození klubu před nejdůležitějším zápasem sezóny nebo záměrné vyvolání humbuku. Novináři ale jen dělali svou práci a teď se ukazuje, že nelhali a nic si nevymysleli, tudíž nechtěli klub poškodit.

Jen předali žhavou informaci, kterou disponovali. I přes to jim ale byl odepřen vstup na stadion a tím pádem vykonávání jejich práce.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Jediní kdo Spartě škodí a dlouhodobě a to ve velkém jsou Čupr a oba dva Rosičtí !!! Ale o tom se nesmělo psát až poslední měsíc díky tomu co řikají Máňa Mistr Tomáš Řepka Venca Němeček Milan Fukal Milan Luhový a další naznačují se to to téma otevřelo !!! Stále ale má Sparta spoustu přizdi…. typu Siegl Frýdek Novotný Blažek kteří by rádi nějakou funkci ve Spartě a proto téma škudci Rosičtí – špatně poskládaný kádr- špatná přestupová politika atd. jsou pro ně tabu a neřeknou to co vidí 90% lidí kolem fotbalu a fanoušku !!

  • 90%? Dovolte abych se Vám vysmál! Já na tu Spartu narozdíl od Vás chodím a tak znám názory napříč celým spektrem. A názory jako máte Vy je tak 15-20% víc ne. Tak se prosím zklidněte. Nebýt Dočkyho v zápase s Baníkem tak jsme nevyhráli. A četl jste co o něm řekl Vrba?, i když ho moc nemusím.

   • Millwal dovede jenom pomlouvat na RUIKu. Na Spartu chodit nemůže, protože by tam dostal tak na budku, že příště už by tam ani netrefil.

   • Jen se utěšujte, jak to vedení dělá skvěle. A stavět hru na hráči, který je deset let za zenitem a stačí na soupeře jako Teplice, Opava apod., to těší celý zbytek F:Ligy.

    • To myslíš experte toho hráče, kterej je nejlepším nahrávačem ligy? Tohjo hráče, co dá v zápase gol advě přihrávky na něj? Si zhulenej? Experte.

     • ty vole ale z toho se žít nedá věčně,teď se mu poved jeden zápas a ty jsi z něj posraný,já myslím že je nejlepší ale flusač ligy,pokud jsi ty expert tak posuď ty jeho další zápasy ale objektivně

     • Dočkal hraje dobře v zápasech se slabými soupeři, kde se hraje na polovině hřiště. S Libercem, Jablonce, Slávií ho není vidět. I s Bolkou uprostřed vládl Matějovský a utřel ho jak žáčka.

   • Jo poved se mu jeden zápas tak ho tady chválíš,ale co ta hromada odchozených a projebaných zápasů co za spartu jakoby odehrál,a jestli opravdu jenom 15 až 20% vydí to co je do očí bijící tak ti ostatní jsou tupé ovce které lezou vedení do prdele a nebo nelezou,oni totiž už ani nevylézají

 2. Rosický jako fotbalista vynikající. Ale co teď předvádí s celým managmentem tragédie. Běžte to dělat do horní dolní tam se hodíte.

 3. Další ,,majstrštik” nejzoufalejšího sportovního ředitele ve střední Evropě. Sebrat Rosickému klíče od kanceláře a hnát ho co nejdál z Prahy.

  • Přesně tak !! Ale nejen jeho ale i bratřička a Čupra ! A v dalšim sledu Svobodu Hrdličku Kasíka ! To je šestice kterou nám “zavidí” všichni v Čr a možná v celé Evropě😁! Ty by měl někdo vozit v kleci po Evropě a ukazovat je jako hruzostrašný odstrašujíci přiklad jak se nemá fotbal na rádoby profesionalní urovni dělat !

 4. Bez koruny pustili hráče, o kterého byl zájem a dle mého názoru nedokázali využít jeho potenciál. Takovou botu, opakovanou,neudělá ani začínající obchodník.

  • Kritizovat něco o čem dopodrobna nikdo z nás nic neví je jednoduché, očividně je Plavčic obyčejný ulhaný sráč. V tomto konkrétním případě to vidím spíš na obyčejný podraz na Spartu ze strany toho přeplaceného žoldáka.

 5. Jsem zvědaví co k tomu řekne Křetinský. Jak mu tohle slátané vedení rozhazuje peníze. Nejenom peníze ale hlavně reputaci. Za hráče za které vysázel nemalé peníze odchází že Sparty chybou Rosických a Čupra zadarmo. Nesmí zapomenout že hlavně ON bude všem pro smích.

  • Kdyby Křetinskému šlo o Spartu, tak už dávno jednal. Ale x let je ze Sparty (co se týče managementu) komedie. Ten to pouze platí a při obchodování má Spartu jako obohacení svého portfolia.
   Takže pokud se jeho příštup rapidně nezmění, budou tam lidé typu Čupr a Rosičtí.

   Ale mne to žíly netrhá, protože fandím druhému břehu Vltavy 🙂

 6. “Srdjan Plavšič po sezóně opustí Spartu a zadarmo se připojí ke Slavii, kde už podepsal nový kontrakt.”

  Počkejme si do léta, pak můžeme tenhle výrok soudit. To, že končí ve Spartě, neznamená, že už podepsal Slávii. A pokud jí ještě nepodepsal (i když třeba podepíše), je ten výše uvedený výrok lživý. V tom případě jsou ty novináři oprávněně vyloučeni – poškodili Spartu. Jejich volba.

  • A prdlajz poškodili. Sparta se poškodila sama. Celou dobu o hráče nejeví zájem, smlouvu mu nenabídla a od 1.1.21 má tím pádem Plavšič možnost si hledat nové angažmá aniž by to oznámil klubu. Tedy minimálně Gluščevič jednal.
   Pak přijde Vrba a zjistí, že by se mu docela hodil. Jenže Spartě vadí jeho stávající smlouva a není žádným tajemstvím, že tu smlouvu chce změnit za výhodnější podmínky pro klub. Co se ale neděje, klub se smlouvou nepřichází. Objevuje se informace, že Plavšič podepsal Slávii a najednou je zle. Údajně to byla jen špinavá hra na rozhození klubu před derby (sorry jako, ale fakt není potřeba Spartu před derby rozhazovat. V současné situaci fakt ne) a pošpinění klubu. Ne, přesně se ukázalo jak vedení klubu pracuje a jací jelimáni tam jsou.
   Co čekali ? Že 30.6. přijdou za Plavšičem a řeknou “na, tady máš smlouvu s o 30% menší mzdou” a podepiš. A on podepíše, protože nic nemá ?

 7. Nechápu vás. Plavšič podle mě není pro Spartu až zas tak důležitý hráč, aby se mu platil majlant. Krom toho nabídku dostal a odmítl ji, a to se předtím tvářil bůhví jakej není Sparťan, přitom akorát mlžil. Ať si jde mě chybět nebude.

 8. Z cizího krev neteče, štědrá ruka otevřená do kořán.To se nám to hospodaří to se nám to rozhazuje,když se najde šílenec,který to platí.Zlatý důl Letná.

 9. Plavčič je lhář non plus ultra. Jestliže před celou kabinou něco tvrdil a vzápětí odmítl podepsat smlouvu, tak by při příštím tréninku potřeboval ve sprše od spoluhráčů trochu upravit fasádu. Při jeho muskulatuře bude stačit do něj trochu cvrnknout a poletí až na tu Slavii. Pro všechny kritiky – jste přesvědčeni, že když nepodepsal teď, tak že by podepsal na začátku roku? Tady je vidět, jak mývalem oslavovaní sparťanští srdcaři, kam Plavčiče řadil, to mají zcela na háku a jak to mýval jen využívá pro své nesmyslné bláboly.

  • Co to melete ? Najděte mi jedinou větu kde píši že Plavšič je Sparťanský srdcař? Ani jednou jsem to to nikdy a nikde nepsal ! A proč by byl Plavšic lhář když v ten den kdy řekl že nikde v jiném týmu nic nepodepsal to byla pravda a tu smlouvu odmítl podepsat včera tedy více než 5 dní po tom co řekl že do toho dne kdy to řekl 4.5. nikde nic nepodepsal ! Jinak jediný lhář je opět Rosický který lhal již s Jilkem- Kangou- Vrbou a teď s Plavšičem !! Ale vám s Kissmanem je zbytečné něco psát a jasně argumentovat !!! Nad Spartou se opět rozzáří slunce až z ní vypadnou oba Rosičtí Čupr Svoboda a další !!!

   • Těžko jim budeš vysvětlovat, že případy Stanciu Kanga a teď Plavsic jsou si nějak moc podobný. Hlavně je na odchodnou poplivat a rychle mít od nich klid a pěstovat tu krasnou kafickovou a hlavně českou kabinku!!!

   • Vy si Millwall nevidíte na špičku nosu !!! Vy jste fakt strašně zabedněný a nebo hloupý. Slunce se rozzáří až se zbavíme Vašich blábolů a novinářských hyen a až se možná naučíte chápat alespoň trochu tuto hru. Ale to je asi utopie.

    • Pokud je vás na Spartě více, s takovou spokojeností s vedením a bráníte je, tak to má Sparta super vyhlídky…a vlastně my také. Protože takový amaterismus, jako aktuálně vedení předvádí, je do nebe volající.

   • To že Plavčič hovořil s Trpišovským a Stanciem se psalo všude možně, jenom mýval to nečetl. Ale asi se bavili, jak jim dupou králíci. Ti novináři, co to napsali jako první měli asi také informace, které přílétly z Marsu. Že odešel podvodník Kanga proběhlo tak, že odmítl podepsat smlouvu, protože byla postavená na výkonech po celou dobu angažmá a nikoli jen na měsíc před podpisem další smlouvy nebo opce. Že píšete xkrát o srdcařích Sparty se mě asi zdálo – zajímalo by mne, koho si teda rychle vymyslíte pod tento pojem. No a také bych rád slyšel Vaší odpověď, kdy přijdete obhajovat své názory do kotle Sparty, ale na to odpověď nikdy nebude, na to jste příliš velký zbabělec.

  • 1. Tolik peněz Sparta nemá, když ji tíží Plavšičova smlouva
   2. To by museli být natvrdlí, aby odešli
   3. To je jediná možná cesta jak porazit v derby Slavii

  • Jiří…ty ubohej rudej sráči…je krásný koukat na ty vaše ubrečený názory…krásně se na to kouká 👏👏👏fňukáte tady jako stádo toupích krav…je hanba,že se vlastně s těma vašema dřevákama v týmu hrajete o 2 místo…no fuj…vás jedinej fotbalista je hložan a vitík…jinak zbytek těch dřeváků je pěkně zapařenej cirkus… smrdíte až k nám do Edenu,tak si laskavě uklidte ten svůj humus,ať to nemusíme čuchat a poslouchat ten váš krásný brekot,který potrvá ještě hodně dlouho…jste jen rudý posránci co si nevidí do držky…bude to krása až vám v derby plavčič foukne nějakýho Fíka…tak strašně hezký zítřky vy rudý sračky….😂😂😂😂

 10. M8lwal je sulin nikdo ho neposlouchejte a ten Balkáně at táhne za tím rumunským cigosem to je svoloc zmrdi cigansky to jsou celá bývalá jugoska

 11. Nechme toma rosickího v klidu ví co dělá ví všichni co mu nadáváte mu nesaháte ani po kotnýky narozdíl od vás něco dokázal .

  • 😁😁😁 Jojo to je přesně argument jeho ovcí 😁😁😁 Ještě jste zapoměl napsat že byl 10 let v Arsenalu ( umyslně píši byl a ne že hrál protože z 10 let tam odehrál dohromady 2 roky jinak byl zraněný nebo náhradník na lavičce či tribuně) ! Ale budiž hrál za Spartu ( 40 zápasu tak že pro mě žadná ikona na rozdíl od Kvašňaka Bergra Novotného) za Dortmund a Arsenal ale TO NEZNAMENÁ ŽE JE NEBO NĚKDY BUDE SCHOPNÝ NA JAKOU KOLIV ŘIDÍCÍ FUNKCI VE SPARTĚ – jak ukazal za 2.5 roku na žadnou takovou funkci nemá a nikdy mít nebude !! Ať ho dají k mládeži na Strahov za 150 tis. měsičně jako “ikonu” pro ty mladé 10-17 leté kluky a bude tam třeba něco platný ať tam předává herní zkušenosti ale na post sp.ředitele pokud chce Sparta být opět velký silný uspěšný klub MUSÍ přijíd o 2 parníky lepší zkušenější tvrdší ráznější sp.ředitel co umí mluvit a vyzařuje z něj mužnost autorita a ne šeptající kuňkající děťatko mamánek T.Rosický !!

   • Nechte už Rosu na pokoji a začněte laskavě u sebe a přiznejte, jaký jste pako, hňup a závistivec. Potřeboval byste fakt se dostat mezi opravdové fans. S těmito argumenty by jste moc neuspěl. Myslím, že kdyby jste s Rosou mluvil 5 minut, tak by jste měl tak akorát sevřenou prdel a mlčky by jste co nejdříve odešel. Jste fakt trapnej a ubohej se svojí hlavou strčenou ve svých půlkách!

    • Kissmane tak tady napiš aspoň pět vecí které rosický udělal dobře za tu dobu co je ve vedení sparty

 12. Hoši, on nemůže říkat kam a jde a co podepsal. To je ošetřené smluvně. On vlastně díky smlouvě lhát musí.

  • To lidem, co nezají smluvní mlčenlivost, nevysvětlíte. Ostatně oni porušují i základní mlčenlivost, kterou ve smlouvě mají (poměry firmy, obchodování atp).

 13. Jak to potom může v tý Spartě vypadat, když na úvodní fotku dají nejhoršího sp. ředitele v dějinách sportu a hned vedle něho tu vepřovou hlavu, co do všeho kecá a nerozumí ničemu, ještě tam chybí povedenej bratříček.

   • Přesně tak každý správný sparťanský fanoušek by měl líbat zem kam vkroci noha Tomáše Rosického alias nejlepšího sportovního ředitele, kterého kdy naše Železná Sparta kdy měla.

  • Nadáváte všichni na Rosu, Čupra a spol, ale kdo za tím stojí ? Komu je to všechno šumák ? Křetinský si tu z toho dělá prdel a některým je to absolutně jedno 😀

 14. Ať si jde ten Plavčík třeba do řiti.Vžyť to není taková hvězda aby o něm tolik psalo.Kdyby přestupoval jinam než do Slavie tak o něm nikdo neví.Pro Spartu jen finanční zátěž bez výsledků

 15. Tak jak to je? Jde ten dobrý muž jménem Plavšič do Slávie nebo ne?
  Jestli si tam finančně polepší, tak proč ne – nebo mu budete po skončení jeho kariéry přispívat ze svého?
  Jo a když jsme u těch srdcařů – klasický příklad je pan Řepka. Nejen pouštěl zápasy a ovlivňoval je svými blikanci, ale na rozloučenou si tak nějak neformálně vzal i kasičku, no a za co si šel sednout víme všichni. To je ale IKONA.
  Jinak všem “expertům” doporučuji: kupte si nějaký levný klub a udělejte z něj nejprve pravidelného účastníka LM a později i vítěze této soutěže.
  Ale bacha: podívejte se na Chelsea, jak dlouho to Abrahamovičovi trvalo než tu LM vyhrál a to měl setsakra jiné možnosti.

 16. Přesně jak napsala paní Mládková: Sparťanští fanoušci se chovají jen jako maličké rozmazlené děti. Co hůůře! Na malého ukřičeného gangstera, pokud už nepomáhá několikrát dobré slovo, tak vemete vařečku. A hned je po rozmazlenosti! Ale tady to bohužel, BOHUŽEL nejde! A “zasloužili” by jste! Každopádně přiznejme si to. Sparta – až do příchodu legend. PLZEŇSKÉHO kouče nechtěla Srđana Plavšiće pomalu ani na tribunu. Ještě napište, že to není pravda – vy “chásko”? 🙂 A kde byli všichni ti křiklouni tehdy?? No kde? Proč nekřičeli alespoň na síti – dáváte mu milion měsíčně, tak ať hraje? Ptám se – já osoba neznalá – opětovně: Kde jste všichni byli? Všechno to začalo až když se chystal do Slavie. Najednou – když ho má mít soupeř a NAVÍC zadarmo, TAK TO TEDY NÉÉÉ. Sparťanským fanouškům se nafouknou buclaté tvářičky – zčervenají a následuje křik s kopáním nožičkama! ,,MY HO CHCEME! NEMŮŽE ZRADIT SPARTU. NEEXISTUJE, ABY ŠEL DO SLAVIE, PROČ NEŘEKNE PRAVDU?” Prostě jako když má malé dítě nějakou hračku s kterou si nehraje a má ji dostat jiné. Navíc když vidí, že to druhé z ní má opravdovou radost a těší se až si s ní bude hrát. Prostě jak malý Sparťanští ha…ti! A proč Srđan neřekl jak to doopravdy je a lhal? Odpověď je jasná. Odpověď je nasnadě! Co udělá malé, rozmazlené dítě když zjistí, že jeho hračku, kterou nechce a ani si s ní nehraje – má dostat někdo jiný? No co udělá? No rozbije ji! Vidíme už teď jak některý fanoušek Sparty přeje na netu smrt jemu i jeho rodině! Čemu se pak ještě divíte? Svým chováním si odpovídáte proč lhal. Má úcta pánové znalci. A táhněte k plotně vařit čaj! 😄 Nedávejte ho prosím do trouby

 17. Miluju rčení, že …jen vykonávali svoji práci… Je práce, která povznáší a práce, která žádnou hodnotu nevytvoří, jen nasere… Asi tak.

 18. Dobré rozhození klidu ve Spartě před Derby. Dobře naplánovaná práce panem Tvrdíkem. Bohužel celý národ se rozhodl fandit Slávii, proč ne? jen jsem zvědav až to v SK rupne a Tvrdík vezme roha, co tu ti ex slávisti budou psát. Tedy jestli? Většina totiž začne tvrdit , já slávii nefandíl. Něco podobného tu už bylo s hokejem Slávie. A kde je dnes??????

 19. Jen ještě doplním jednu věc. S těch výše uvedených borců, Kdo z vás po 2,5roku ve své práci byl borec????
  To z něj dělají média a když se to nepovede , mají o čem psát. Je to soukromá firma a tak si to dělají podle sebe. Až nebude SK politická skupina Hrad-Čína, jsem zvědav ?

 20. Bože, nepustili novináře.:-) Na co si to v Křetíně hrají?:-))) Vždyť je to jen Česká Pralesliga pro boha!!! Nikoho ve světě nezajímá.:-))))
  Nejúspěšnější tým v historii České Pralesligy.:-))) V Evropě se klepou.:-)))
  To, že to ve Slávii jednou krachne, a z Edenu bude překladiště Čínského zboží zde tvrdím už dlouho!
  A opět, no a co? Jen Křetínským se blahem postaví. Nic víc!!!

 21. nabídka sparty nepřipadla plavšičovi dost atraktivní tak ji prostě nepřijal, jednoduché… čas ukáže zda
  jeho nároky nebyly přehnané a nebude za pár let loudit aby si v béčku sparty zahrál s dočkalem,
  čelůstkou, krejčím a dalšími legendami. jeho nechuť podepsat pokračování může mít netradiční
  pozadí, nechutná mu kafe v české kabině, čte tady výlevy retardovaných příznivců rudého cirkusu,
  se kterým už nechce mít nic společného???

 22. Takže Plavčič drze lhal a novináři si zákaz vstupu zasloužili, že to účelově vytáhli dva dny před derby, hotovo, dvacet !!!

 23. Sparta nemá dost slušnosti a cti, aby se novinářům ze Sportu omluvila. Řekli pravdu, která ukázala na neschopnost jejího managementu a tím urazili sparťanskou sebestřednost.

 24. Dobře si pamatuji smrt princezny Diany za kterou stáli novináři ta neskutečná lůza. Přitom se ten sajrajt ohání svobodou informací.

 25. Myslím, že na každé smlouvě je uvedeno datum podpisu. Tudíž je velmi snadné, dopátrat se pravdy. Pokud Srdjan podepsal Slavii již před derby, zmíněným novinářům by se Sparta měla omluvit. V opačném případě bych jim zakázal vstup na stadión Sparty doživotně, protože určitě není jejich práce poškozovat jakýkoliv klub. Předpokladem ovšem je, “chuť Srdjana nebo Slávie” tu smlouvu (nebo alespoň datum podpisu) zveřejnit. Za mě, Sparta v tomto případě neudělala nic špatného! A je typické, že většina příspěvků se vyjadřuje úplně k něčemu jinému, než o čem článek fakticky je:(

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Dramatický závěr druhého zápasu skupiny C ovládlo Nizozemsko a vstoupilo tak do turnaje vítězně

Druhý zápas skupiny C se odehrálo na půdě Nizozemců, kteří hostili hráče Ukrajiny. V prozatím nejhezčím zápase turnaje si Oranjes poradili s Ukrajinou těsně 3:2.

Francie vs. Německo: Preview a tipy na sázení

Souboj Francie s Německem nepochybně patří mezi nejočekávanější zápasy úvodních dní evropského šampionátu. Kdo vkročí do velmi zajímavé skupiny F lépe a bude se radovat z vítězství?

Úvodní zápas skupiny D poodkryl mnohé. Na Chorvaty s přehledem máme, jak ubráníme Fodena zůstává záhadou

V neděli se odehrálo úvodní utkání pro mnohé nejsledovanější skupiny D mezi Anglií a Chorvatskem. Oba budoucí soupeři českého výběru tak poodkryly své zbraně ale i slabiny, se kterými na Euro přijely a právě ty si rozebereme.
Reklama