Reklama

Přijde West Ham o Rice? Zájem mají věhlasné kluby aneb Kolik za něj Kladiváři chtějí?

Declan Rice je bezpochyby nedílnou součástí základní sestavy West Hamu United. A vzhledem k jeho výkonům je jasné, že se jej pokusí angažovat nějaký věhlasnější klub. Už nyní okolo něj kroužily Chelsea a Manchester United. Kladiváři ovšem stanovili vysokou cenu!

Opustí Rice v letním přestupovém okénku West Ham United? To je otázka, na kterou nyní samozřejmě neznáme odpověď. Již nyní se však objevují různé skutečnosti, které nám mohou napovědět.

Pokud by se dalo vůbec hovořit o nějakém přestupovém jednání, musí si zájemci sáhnout hluboko do kapsy. Kladiváři si totiž jednoznačně jsou vědomi jeho kvalit, a tak se rozhodli stanovit poměrně vysokou prodejní cenu.

Ta činí 90 milionů liber! Ono totiž, nad jeho budoucností v klubu panuje velký otazník. Dvaadvacetiletý defenzivní záložník odmítl nabídku nové smlouvy, platný kontrakt má každopádně na další tři roky.

Podle webu Football Insider je plán Kladivářů jasný. Raději jej prodat nyní nebo v blízké době, kdy se jeho tržní hodnota pohybuje okolo 70 milionů eur, než riskovat, že jeho kontrakt následně vyprší a odejde zadarmo.

Letos v létě však prodejní cena, kterou vedení klubu nastavilo na 100 milionů liber, odradila i takové kluby, jakými jsou Chelsea nebo Manchester United. Rice ovšem nabídku nové smlouvy odmítl, což vrchní zastupitele přiměje snížit jejich požadovanou cenu.

West Ham pravděpodobně podnikne nové pokusy o znovuotevření smluvních rozhovorů, v neposlední řadě proto, že budou chtít ochránit jeho tržní hodnotu. Pokud by skutečně anglický reprezentant opustil londýnský celek, je na místě prohledat trh kvůli potencionální náhradě.

Podle aktuálních spekulací se do hry o Rice zapojí také Manchester City. V téhle sezóně mají Kladiváři záložní řadu poměrně nabitou. Jenomže co platí dnes, nemusí platit zítra.

Kapitán týmu, Mark Noble, už dokonce oznámil, že na konci sezóny pověsí své kopačky na hřebík. Zástupci West Hamu tak možná budou muset prozkoumat různé alternativy dřív, než sami očekávali.

Zdroj: Football Insider

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené