Příbram si překvapivě s chutí zastřílela proti Jablonci

Hráči Příbrami mají za sebou velice povedený sobotní zápas proti Jablonci, který porazili 4:0. Dvěma góly k tomuto výsledku přispěl příbramský útočník Michal Škoda.

Příbram dominovala už od úvodu utkání, což hned potvrdila brankou v 2. minutě utkání. Karel Soldát se položil do centru Rezka a hlavičkou překonal brankáře soupeře – 1:0.

Příbram neubrala ze své aktivity, ba naopak v následujících minutách mohla přidat další góly. Nejprve zpoza šestnáctky napřáhl ke střele Polidar, jenž pořádně protáhl Hrubého, pak se snažil Alvir využít závaru před brankou, jenže jen těsně minul tyč a nakonec Hrubý musel zasahovat proti další Alvirově střele. A to se hrála teprve 7. minuta zápasu.

Hra se po těchto šancích trochu uklidnila, nicméně tu stále kontrolovala Příbram. Další šance přišla ve 31. minutě a hned to byla akce gólová. Brankář Hrubý nedokázal udržet Zemanovu střelu z přímého kopu a z dorážky se následně prosadil Michal Škoda – 2:0.

Ke konci poločasu ještě měli blízko ke skórování Michal Škoda a Martin Zeman, ale jejich pokusy skončily jen těsně nad horními rohy brány. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro Příbram.

I do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a hned mohli jít do tříbrankového vedení. To by ale nesměl Marko Alvir selhat v samostatném úniku. Hrubý si navíc o pár minut později poradil s další šancí chorvatského hráče.

Festival příbramských gólovek pokračoval a v 70. minutě se konečně domácí fanoušci mohli radovat z další trefy. Jan Rezek uvnitř pokutového území napřáhl a povedeným halfvolejem trefil horní růžek soupeřovy brány – 3:0.

Svůj druhý zásah navíc přidal o pět minut později Michal Škoda. Ten se po pěkné individuální akci před vápnem uvolnil a poté se nemýlil, když střelou na vzdálenější tyč překonal bezmocného Hrubého – 4:0.

V dalších minutách se zápas spíše dohrával. Příbram bezpečně kontrolovala hru a šla si pro tříbodový zisk, zatímco Jablonec nechtěl dopustit ještě větší ostudu. Domácí tým tak porazil Jablonec vysoko 4:0.