Reklama

Prezident Realu Madrid Pérez byl vydírán kvůli nahrávkám. Vykoupení za milióny ale odmítl

Na startu tohoto týdne vyplavaly na povrch nahrávky, kde prezident Realu Madrid pomlouvá své klubové hvězdy. Všemu mohl předejít, vydírání ale odmítl.

V roce 2006, když Florentino Pérez nebyl prezidentem Realu Madrid, si pustil pusu na špacír před nesprávným člověkem. Jose Antonio Abellán nahrál celou konverzaci, kde Pérez nazývá například Casillase “prckem,” Raula “manipulátorem,” nebo třeba Ronalda “imbecilem”.

Novinář Abellán si myslel, že získal zlatý důl, ovšem příliš nepochodil. Několik let se snažil nahrávky prodat španělským deníkům, nikdo o ně ale neměl zájem. Tak přistoupil k poslední možnosti.

Jak uvádí oficiální stránka Realu Madrid s odvoláním na důvěryhodný deník El Transistor, v roce 2011 měl Abellán schůzku s viceprezidentem Bílého baletu, Eduardem Fernándezem de Blasem, na které jej měl vydírat o 10 milionů euro, výměnou za smazání všech nahrávek.

Florentino Pérez ani jeho zástupce na toto vydírání však nepřistoupili a Abellán se tak snažil dál. Štěstí pro něj přišlo až v červenci 2021, kdy jeho nahrávky vyslal do světa deník El Confidencial.

Chvilka slávy jej ale může přijít velice draho. Florentino Pérez totiž uvedl, že nahrávky byly pořízeny ilegálně a už zapřáhl do práce armádu svých právníků, kteří patří k nejlepším ve Španělsku.

Abellána a deník Confidencial tak dost možná čekají nepříjemné oplétačky s policií.

Zdroj: Real Madrid

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené