Spojte se s námi


Evropská liga

Preview: Západ proti východu, Chelsea se utká s Dynamem Kyjev

Publikováno

dne

Maurizio Sarri v rámci čtvrtečního utkání osmifinále Evropské ligy nejspíše přistoupí ke změnám v sestavě, aby šetřil síly svých opor do dalších bojů v Premier League.

Sarri má tu výhodu, že dvojduel začíná na domácí půdě, na Stamford Bridge. „Nemáme žádná nová zranění, několik hráčů je pouze výrazně unaveno, neboť za sebou máme těžký týden. Někteří z nich budou muset dostat pro dnešní zápas volno, na hřiště se dostanou členové širšího kádru,“ uvedl.

Italský trenér byl často za svou hru v průběhu sezóny kritizován, nyní však svou pozici posílil dvěma výhrami v řadě – proti Fulhamu a Tottenhamu. „Nejdůležitější jsou výsledky Chelsea, ne má osobní situace. Byl jsem si jistý svou cestou dříve, jsem si jí jistý i nyní.“

Dlouhodobě jsou mimo hru Danny Drinkwater a Marco van Gingel, na straně Kyjeva je nejvýraznějším oslabením suspendování Benjamina Verbiće, jenž v aktuální sezóně skóroval již dvanáctkrát. Místo něj se pokusí překvapit Brazilec Sidcley.

Chelsea se s Kyjevem potká teprve potřetí v historii, předcházející dva zápasy skončily jedním vítězstvím Londýňanů a jednou remízou. Ukrajinci v Anglii nikdy nevyhráli, ze 14 utkání dokázali vydolovat pouze 3 remízy. Naposledy remizovali 0:0 s Manchesterem City v Lize mistrů v roce 2016.

Tip na sázení | Oba týmy dají gól v kurzu 2,2

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.