Spojte se s námi

Premier League

Preview: Vlci z Wolverhamptonu přivítají legendární Leeds

Publikováno

dne

Ve středu se sice hraje LM, ale další zajímavé zápasy nabízí také anglická Championship. Jedním z lich bude bezesporu zápas lídra z Wolverhamptonu proti Leedsu. Výkop je plánován na 20:45 a zápas bude řídit sudí Geoff Eltringham.

Wolverhampton

Wolves jsou fanoušci zvyklí vnímat i jako tým, který strávil v Premier League několik sezón a do této soutěže stále patří. Letos se to možná hráčům podaří splnit, jelikož jsou zatím na první pozici s náskokem dvou bodů nad Nottinghamem. Nottingham jej sice může dnes v případě výhry předskočit, Wolves ale budou mít tento zápas na to, aby se dostali zpět do čela. Zatím nasbírali 38 bodů a skóre +16. Wolves tři poslední zápasy vyhrály vždy 2:0 a předvedly velmi dobré výkony.

Kouč N. E. Santo spoléhá na kvalitní a zkušený kádr, který si postup zaslouží. V jeho prospěch hraje i fakt, že se týmu vyhýbají zranění. I před tímto zápasem je marodka prázdná. Očekávaná formace je: 3-4-3 ve složení: Ruddy – Boly, Coady, Bennett – Douglas, Saiss, Neves, Doherty – Jota, Bonatini, Cavaleiro.

http://gty.im/826772430

Leeds United

Leeds má velkou klubovou historii a také on by si rád zahrál PL. Letos zatím také není bez šance. Aktuálně je ve tabulce na sedmém místě a na místa zajišťující baráž nedosahuje jen o skóre. Celkem má 27 bodů a skóre +6. Leeds měl před repre-pauzou velmi špatnou formu, prohrál hned tři zápasy v řadě. V posledním ligovém kole však tuto šňůru přemohl domácí výhrou 2:1 nad Middlesbrough.

Také trenér Christiansen nemá žádnou širokou marodku. Ze zranění se zotavuje dvojice Lassoga (U10/5), Jackson (O 1/0). Starty obou hráčů jsou nejisté. Leeds by měl nastoupit v obvyklé formaci 4-2-3-1 ve složení: Wiedwald – Ayling, Cooper, Jansson, Berardi – Vieira, Phillips – Alioski, Sáiz, Hernández – Roofe.

http://gty.im/876249990

Prediction

Favoritem je zaslouženě domácí tým. Lepší forma týmu i jednotlivých hráčů (doporučuji sledovat hlavně obránce Bolyho) + domácí prostředí bude silný argument pro jedníčku. Leeds však má reputaci nevyzpytatelného týmu s různorodými výkony. Vzhledem k tomuto faktu a poměrně malým kurzům radím menší vklady.

Reklama

Oblíbené