Spojte se s námi


Bundesliga

Preview: RB Lipsko přivítá v páteční předehrávce 22. kola Augsburg

Publikováno

dne

Dnes odstartuje 22. kolo Bundesligy zajímavým duel RB Lipska, které přivítá Augsburg, jenž se nachází pouze 4 body za svým dnešním soupeřem. A co se týče formy v poslední době, tak je na tom hostující tým rozhodně lépe.

RB Lipsko

RB Lipsko v posledních zápasech zvládlo dobře své duely s těžkými soupeři, jako jsou Schalke či Monchengladbach. Poté ovšem ztratili body proti slabším soupeřům a jelikož dělí druhé a osmé místo pouhé čtyři body, tak potřebují dnes proti Augsburgu bodovat, aby zůstali na pozici zaručující Ligu mistrů.

Trenér Ralph Hasenhüttl bude postrádat zraněného Marcela Halstenberga, Emil Forsberg se pomalu, ale jistě dává dohromady, zda už se však objeví alespoň na střídačce zatím známo není. Záložník Naby Keita navíc nepodává takové výkony, na které byli všichni zvyklý a je to také jeden z důvodů, proč není RB Lipsko tak dobré, jako tomu bylo v minulém roce.

V domácím prostředí jsou však po Bayernu Mnichov v letošní sezóně Bundesligy nejlepší. Porazit je dokázala pouze Hertha Berlín, jinak si z 10 zápasů připsali 6 výher a 3 remízy.

Augsburg

Augsburg letos táhnou především dva útočníci Michael Gregoritsch a Alfred Finnbogason, ovšem druhý zmiňovaný dnes nenastoupí. Spolu s ním bude chybět i Jeffrey Gouweleeuw. Augsburg se s 31. body drží na 7. místě a jak už bylo zmíněno jsou pouze čtyři body za třetím RB Lipskem, i to by mohla být velká motivace uhrát v Red Bull Areně body.

Hráči trenéra Manuela Bauma prohráli v posledních 9 ligových zápasech pouze se Schalke a Monchengladbachem (oba venku), jinak se jim daří. RB Lipsko je navíc oblíbený soupeř Augsburgu, v posledních dvou zápasech s nimi uhráli 4 body a podzimní duel skončil vítězstvím 1-0 pro Augsburg.

Prediction

Nelze pochybovat o favoritovi dnešního utkání, kterým je RB Lipsko. I sázkové kanceláře od včerejška tlačí kurzy na výhru domácích dolů. Augsburg navíc bude postrádat nejlepšího střelce týmu Alfreda Finnbogasona.

Hráči trenéra Ralpha Hasenhüttla jsou navíc v domácím prostředí velmi silní, avšak hodnota kurzu 1.7 je velmi nízká, pokud přihlédneme k riziku.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.