Spojte se s námi


Premier League

Preview: Nezastavitelný Liverpool doma bude chtít smáznout Watford

Publikováno

dne

Duel trápících se Hornets a domácích Reds bude k vidění v sobotu na stadionu Anfield Road. Pokud se nestane zázrak, Watford odjede bez bodů a s přídělem branek ve své síti. Hráčů na to má Liverpool dost!

Karty jsou rozdány a esa v rukávu drží hráči Liverpoolu. Tak by se dala shrnout situace, pokud by se utkávaly obě strany v kartách.

Z posledních šesti vzájemných zápasů Liverpool 5x zvítězil a 1x remizoval, Hornets se neradovali ani jednou. Posledních 6 zápasů doma však Liverpool Watford vždy pokořil.

A to se ani nebavíme o aktuální formě obou klubů. Zatímco Liverpool je v lize i mimo ni nezastavitelný a téměř každý zápas s přehledem vyhrává, Watford se trápí. Ze šesti posledních ligových utkání dokázal urvat pouhé 4 body za výhru nad Norwichem a bezbrankovou remízu na Crystal Palace. Změnit špatné výsledky dostal šanci již třetí trenér v aktuálním ročníku. Uvidíme, zda se Nigelu Pearsonovi povede lépe než předchozím dvěma manažerům.

Oproti tomu jejich sobotní soupeř posledních 6 zápasů vyhrál, co víc, drží mnohazápasovou sérii bez prohry. Na Anfield Road neprohráli Reds dokonce 46 ligových zápasů v řadě, což zní skoro neuvěřitelně!

Liverpoolu bude chybět Matip, Clyne a Fabinho, start Lovrena je nejistý. Hosté se musí obejít bez Dawsona, Janmaata, Holebase, Welbecka, Cleverleyho a Prödla.

Suma sumárum – žádné sladké vyhlídky pro hosty. Odvrátí zahanbující debakl?

Tip na sázení | Počet branek 4,5 over v kurzu 3,25

Reklama

Oblíbené