Spojte se s námi


Premier League

Preview: Kladiváři se v páteční předehrávce pokusí překonat krizi

Publikováno

dne

Anglickou Premier league čeká již třinácté kolo. Jako předkrm lze vnímat páteční předehrávku, ve které se Kladiváři z WHU pokusí prolomit herní a výsledkovou krizi proti hostům z Leicesteru. Zápas startuje v 21:00 SEČ a bude na co koukat.

West Ham United

Kladivářům sezóna již od samého počátku nevychází, tak jak by chtěli. Po dvanácti odehraných zápasech mají Hammers na kontě pouhých devět bodů a není tak divu, že se pohybují na sestupovém (18.) místě. WHU zatím nepomohla ani změna trenéra. Týmu se nedávno ujal zkušený Moyes, ale kýžený efekt to zatím nemá. Minimálně herně ani výsledkově určitě ne.

WHU v posledních pěti zápasech nevyhrálo a získalo jen dva body za dvě venkovní remízy. V posledním ligovém kole Kladiváři padli ve Watfordu jasně 2:0.

Trenér Moyes nebude moci v tomto zápase využít služeb zraněného Chicharita (U 11/4) a Byrama (O 0/0). Otazníky také visí nad dalšími hráči: Fonte (O 8/0), Collins (O 3/0), Ayew (U 10/2), Antonio (Z 9/1) Arnautovič (U 8/0).

Leicester City

Leicester také nemůže prozatimní vývoj sezóny považovat za úspěšný. Prozatím je na 12. místě s 13. body. Nad sestupovým pásmem má tak jen nepatrný náskok. Leicester se v posledních kolech herně zvedl a než v posledním kole prohrál se suverénem z Man. City, měl šňůru pěti zápasů bez prohry, ve kterých získal pěkných 9 bodů. Zvlášť díky tomu se v tabulce dostal o pár pater výše.

Trenér Puel bude při tvorbě sestavy postrádat zraněného Hutha (O 0/0). Nejistý je dále start Mattyho Jamese (Z 4/0). Mezi hráče s aktuálně nejlepší formou patří zejména trio Mahrez, Maguire, Fuchs.

Prediction

SK v tomto duelu favorita nevidí. Já jej vidím spíše na straně hostujícího celku. Premier League je sázkařsky někdy hůře čitelná a tohle je ten zápas, kde se to může projevit. Value ale vidím v sázce bez remízy na výhru hostí. Jejich herní projev je výrazně lepší. Zvláště, pokud WHU bude pokračovat v nastolených výkonec, budou mít hosté ke třem bodům blíže.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.