Spojte se s námi


La Liga

Preview: Girona favoritem v páteční předehrávce La Ligy

Publikováno

dne

V La Lize je na pořadu dne 28. kolo. Jako předkrm uvidíme již v pátek zajímavý zápas mezi Gironou a Deportivem La Coruňa. Zápas startuje v 21:00 SEČ a řídit jej bude sudí Alberto Undiano.

Girona

Girona zažívá velmi dobrou sezónu. Díky dobrým výkonům je aktuálně na 7. pozici a útočí na pohárovu evropu. Na šestou příčku zajišťující EL ztrácí pouze jeden bod. Dosud Girona nasbírala 40 bodů a skóre +2. V posledních pěti ligových zápasech získala 9 bodů. Girona má hlavně fenomenálni domácí formu. V posledních pěti domácích ligových zápasech všechny vyhrála a navíc neinkasovala ani gól. Naopak hned tři kousky nadělila Leganés. Porážku 6:0 si ze hřiště Girony odvedlo Las Palmas.

Španělský kouč Pablo Machin bude při tvorbě sestavy muset počítat se zdravotními potížemi těchto hráčů: Planas (O 5/0), Irazioz (G 9/0). Domácí s největší pravděpodobností nastoupí v obvyklé formaci 3-4-3 a v předpokládaném složení: Bono – Espinosa, Juanpe, Ramalho – Maffeo, Pons, Granell, Mojica – Portu, Stuani, Garcia.

Deportivo La Coruňa

Deportivo je až předposlední a ještě ho čeká těžký boj o udržení. Na devatenáctém místě ztrácí na bezpečné pozice 2 body. Celkem stihlo Deportivo nasbírat 19 bodů a skóre -32, což je druhé nejhorší skóre v lize. V posledních pěti kolech získalo Deportivo jen dva body za dvě domácí remízy. Venku Deportivo prohrálo poslední čtyři ligové zápasy. Navíc s velmi nelichotivým skóre 16:1.

Nizozemský trenér a bývalý vynikající záložník C. Seedorf bude postrádat zraněného Cartabiu (Z 19/2) a vykartovaného Kovala (G 1/0). Zdravotní potíže také hlásí trio Luisinho (O 22/1), Valverde (Z 19/0), Guilherme (Z 23/0). Hosté vhledem ke špatným výkonům častěji rotují sestavou. Lze však očekávat formaci 4-3-3 a složení Martínez – Boveda, Sidnei, Albentosa, Navarro – Borges, Mosquera, Muntari – López, Andone, Pérez.

Prediction

Srovnejte si formu Girony doma a formu Deportiva venku. Ačkoliv to není záruka domácí výhry, je to velká nápověda. Kurzy nejsou nijak vysoké, ale odpovídají realitě. Věřím ve výhru domácího celku.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.