Spojte se s námi


Fortuna liga

Přespříliš široký kádr Slavie potřebuje zúžit. Kteří hráči by měli putovat na hostování?

Slavia v letním přestupovém období přivedla již dvě posily, z hostování se jí navíc vrátili Unbomg Ekpai, Mick van Buren a další. Bude tedy potřeba zúžit kádr, poslat některé hráče na hostování. O koho by mělo jít?

Publikováno

dne

Slavia v letním přestupovém období přivedla již dvě posily, z hostování se jí navíc vrátili Ubong Ekpai, Mick van Buren a další. Bude tedy potřeba zúžit kádr, poslat některé hráče na hostování. O koho by mělo jít?

Mads Emil Madsen

Jeho přestupu loni v létě fanoušci hodně věřili. Sebevědomě si vybral na dres jednadvacítku Milana Škody a vyhlásil, že se výzvy nebojí. Na podzim mnoho šancí nedostal, na jaře ho Jindřich Trpišovský odepsal po utkání s Karvinou.

Často působil, že je líný na krok, přestože myšlenku i kvalitu v noze určitě má. Potřebuje si však na fyzicky náročnou Fortuna ligu zvyknout. Hostování v Českých Budějovicích, se kterými sešívaní spolupracují, by mohlo být ideálním řešením.

Daniel Samek

Velmi podobný typ hráče, odlišný příběh. Sedmnáctiletý Samek do ligy vlétl jako uragán, přispěl k postupu ze skupiny Evropské konferenční ligy, udivoval klidem na míči i odvážnými kličkami, jarem se ale protrápil.

Začal se projevovat jeho věk, často chyboval, postupně ztratil důvěru trenérského štábu. Řešení? Hostování, ideálně poblíž Prahy, aby nad ním měla Slavia kontrolu. Bohemians nebo Pardubice hrající v Ďolíčku připadají v úvahu.

Maksym Talovjerov

V zimě byl jeho přestup vnímán hodně pozitivně, talentovaný Ukrajinec se ale vůbec nechytil. Trpišovský ho stavěl do zálohy, kde se projevoval nejen stres, ale především nejistota v rozehrávce a špatné čtení hry.

Nejlepším řešením by byl bezesporu návrat do Budějovic, kde byl oporou a nastupoval pravidelně. Potenciál rozhodně má, avšak rozehrávku na náročný systém Slavie zatím rozhodně ne.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.