Spojte se s námi


Fortuna liga

Přemotivovaný exslávista či zástupce Holeše. 5 klíčových hráčů zápasu Slavie s Plzní

V neděli je na programu šlágr podzimní části Fortuna ligy, Viktoria Plzeň na své půdě přivítá Slavii. Oba týmy mají shodný počet bodů, Západočeši však hráli o utkání méně. Od výkonů kterých hráčů se bude nejvíce odvíjet konečný výsledek?

Publikováno

dne

V neděli je na programu šlágr podzimní části Fortuna ligy, Viktoria Plzeň na své půdě přivítá Slavii. Oba týmy mají shodný počet bodů, Západočeši však hráli o utkání méně. Od výkonů kterých hráčů se bude nejvíce odvíjet konečný výsledek?

Jindřich Staněk

Plzeň dotáhl do Ligy mistrů, loni výbornými výkony v bráně vychytal titul. Staněk čaruje, výhru zachraňoval i před týdnem v Olomouci, je to jednoznačně nejlepší gólman ligy. Slavia bude tlačit a pokud se o něco má opřít Viktoria, pak právě o Staňka.

Ibrahim Traoré

Pro některé asi hodně překvapivé jméno, právě Traoré ale bude mít nelehký úkol, nahradit Tomáše Holeše. Proti Ballkani v první půli nehráli ani jeden a uprostřed hřiště byla obří díra, v Plzni africká opora nesmí chybět. Výborně čte hru a chování soupeřových hráčů, což jiný aktuálně zdravý hráč nedokáže.

Moses Usor

Proti Ballkani šel do hry až z lavičky a to pravděpodobně proto, že ho trenéři šetřili na klíčový nedělní souboj. V utkání se zalezlou Plzní bude potřeba střílet, což Usor jako jeden z mála hráčů Slavie dělá rád a zároveň dobře. Ať už v základní sestavě, nebo z lavičky, může být klíčem sešívaných k vítězství.

Pavel Bucha

Bucha umí zahrát podat skvělý, ale i podpůměrný výkon. A přestože je to dlouhodobě hráč základní sestavy viktoriánů, proti Slavii mu to nejde. Jako odchovanec ji opouštěl naštvaný a rozhádaný, kvůli čemuž bývá ve vzájemných zápasech vždy přemotivovaný. Na jaře dostal červenou za ošklivý zákrok na Petera Olayinku, podobné rupnutí v hlavě si letos nemůže dovolit.

Lukáš Masopust

Po uzdravení se stává znovu klíčovým hráčem Slavie. Trpišovský na něj rád sází, dobře funguje na pravé straně souhra s Davidem Douděrou. Trefil se v posledních dvou soutěžních utkáních, sešívaní od něj budou potřebovat gól ideálně i v neděli.

Zdroj: Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.