Spojte se s námi


Fotbal

Překvapivý tah od Slavie! V základní sestavě proti LASKu naskočí šestnáctiletý Adam Pudil

Trenérský tým Slavie nepřestává překvapovat. Do úvodního souboje s rakouským týmem LASK Linz naskočí v základní sestavě mimo jiné i šestnáctiletý Adam Pudil, jenž si v A-týmu odbyde premiéru.

Publikováno

dne

Trenérský tým Slavie nepřestává překvapovat. Do úvodního souboje s rakouským týmem LASK Linz naskočí v základní sestavě mimo jiné i šestnáctiletý Adam Pudil, jenž si v A-týmu odbyde premiéru.

Pražská Slavia již zveřejnila sestavu, ve které nastoupí v úvodním domácím klání Evropské konferenční ligy proti rakouskému LASK Linz.

Do branky se oproti derby vrací spolehlivý Aleš Mandous, před ním budou hrát Alexander Bah, Aiham Ousou, Tomáš Holeš a Srdjan Plavšič.

Holeš nastoupí na stoperu z důvodu mnoha absencí, k dispozici totiž není Kačaraba ani Hovorka, jenž není napsán na soupisce evropských pohárů.

Odpočinout si může i David Jurásek, který není ani na lavičce ze stejných důvodů. Střed zálohy je také zajímavý, můžeme tam vidět Ibrahima Traorého, Maksyma Talovjerova a Madse Emila Madsena.

Druhý jmenovaný je spíše stoperem, díky kvalitní rozehrávce jej ale trenérský tým zkouší o post výše. Madsen hraje i z toho důvodu, že přicházel do Slavie právě z LASKu, a tak by mohl pomoci k výhře.

Největší překvapení nicméně najdeme na pravém křídle, kde si premiéru v A-týmu odbyde teprve šestnáctiletý Adam Pudil! Na druhé straně nechybí Peter Olayinka, na hrotu je vynikající Yira Sor.

Slavia také počítá mnohé absence. Na marodce jsou mimo dlouhodobě zraněné Ševčík, Kačaraba či Oscar, nově také Lingr se Schranzem.

Zápas začíná v 18:45 a Slavia hraje i pro národní koeficient. Je potřeba každý bod, Česká republika bojuje o patnáctou příčku, která není příliš daleko.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.