Spojte se s námi


Fortuna liga

Pražská Slavia si vyhlédla novou posilu, která jí má příští rok dopomoct k titulu! Mohl by se jí stát šikovný záložník z Albánie

V hledáčku pražské Slavie mělo podle médií v Albánii uvíznout zbrusu nové jméno. Má se jednat o talentovaného středopolaře. Pokud k sešívaným dorazí, mohl by jim v příští sezoně pomoci v boji o návrat na ligový trůn.

Publikováno

dne

V hledáčku pražské Slavie mělo podle médií v Albánii uvíznout zbrusu nové jméno. Má se jednat o talentovaného středopolaře. Pokud k sešívaným dorazí, mohl by jim v příští sezoně pomoci v boji o návrat na ligový trůn.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Podle informací, které přinesl albánský deník Panorama, se Slavia začala zajímat o služby Rejana Alivody, dvaadvacetiletého záložníka z nejvyšší albánské soutěže.

Alivoda je hráčem Vllaznie, tedy klubu, který letos neprošel do finále play off tamní Superligy a bude bojovat o třetí místo se Skenderbeu, zatímco právě ve finále se společně utkají Partizani a Egnatia.

Nadaný záložník letos za Vllazniu odehrál čtyřiatřicet ligových utkání, ve kterých se do statistik zapsal dvěma vstřelenými brankami a jednou žlutou kartou.

Jaká by mohla být jeho cenovka? Vedení Vllaznie má za svou oporu požadovat od případných zájemců částku, která nebude menší než 400 tisíc eur.

Vllaznia neprodá Alivodu lacino

V přepočtu by tedy Slavia za Alivodu musela zaplatit minimálně téměř deset milionů korun českých. Hráč má na svém kontě v nejvyšší albánské soutěži třiašedesát startů.

Podle Panoramy už měl albánský celek obdržet od sešívaných konkrétní nabídku. Naopak dle inFotbalu je hráč sice v hledáčku Slavie, ale nabídku zatím Vllaznia nedostala žádnou.

Slávisté nicméně budou po sezoně, kdy jim už podruhé v řadě ukázala v lize záda konkurenční Sparta Praha, chtít po skončení tohoto ročníku mohutně posilovat.

A lovit by mohli na Balkánském poloostrově. Vedle Alivody prý má Slavia zájem třeba i o kosovského útočníka Albiona Rrahmani, jehož situaci však monitoruje i Sparta a řada dalších klubů.

Zdroj: Panorama, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.