Spojte se s námi


Fotbal

Pozor, i Arménci umí hrát fotbal! Proti Česku nastoupí nástupce Maradony nebo hráč z Bundesligy

Na fotbalové mapě dobré postavení nemají, ale pozor, také Arménci umí hrát fotbal. Zítřejší přátelské utkání s Českou republikovou absolvují v Praze třeba i nástupce fenomenálního Diega Maradony nebo hráč z Bundesligy.

Publikováno

dne

Na fotbalové mapě dobré postavení nemají, ale pozor, také Arménci umí hrát fotbal. Zítřejší přátelské utkání s Českou republikovou absolvují v Praze třeba i nástupce fenomenálního Diega Maradony nebo hráč z Bundesligy.

První zápas dopadl výsledkově na jedničku. Staronový trenér českého národního týmu Ivan Hašek dovedl své svěřence k cennému triumfu v Norsku. Výhru 2:1 trefili David Zima a těsně před koncem z parádního trestného kopu Antonín Barák.

Výsledek sice povedený, ale hra měla k dokonalosti opravdu daleko. Jak to bude vypadat zítra, kdy se na Letné představí Arménie? Haškův asistent Jaroslav Veselý už naznačil, že sestava bude proti té v Oslu odlišná.

V této souvislosti se nabízí hned několik otázek. Nastoupí reprezentace v domácí premiéře pod Ivanem Haškem se třemi obránci? Vyběhne do branky Matěj Kovář a připíší si reprezentační debut další mladíci Hranáč, Vlček nebo Gabriel?

Největší hvězda už s reprezentací skončila

Ať už bude hrát z Čechů kdokoli, bude se muset vypořádat s opravdu kvalitním soupeřem. Jméno Arménie ve fotbalovém prostředí velký zvuk nemá, ale nenechte se mýlit. Třímilionová země ležící pod mohutným Kavkazem fotbalisty produkovat umí.

Největší hvězda, pětatřicetiletý Henrik Mchitarjan z Interu Milán sice už reprezentační kariéru uzavřel, ale proti Součkovi a spol. se postaví třeba řada hráčů z ruské ligy. Nebo naturalizovaný Argentinec Norberto Briasco, který na klubové úrovni válí za Maradonovu Bocu Juniors.

Uvidíme také Tigrana Barseghyana z bratislavského Slovanu. Třicetiletý záložník ve vedoucím týmu slovenské ligy prožívá opravdu parádní sezonu. Jenom v lize už se stihl trefit osmkrát a k tomu zapsal deset asistencí.

Stopu mají Arménci také v německé Bundeslize. Útočník Grant-Leon Ranos je odchovancem Bayernu Mnichov a nyní válí za Mönchengladbach, kde se snaží postupně získat více času na trávníku.

Ve druhém zápase tak čeká Ivana Haška a jeho reprezentační svěřence kvalitní prověrka.

Zdroj: Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.