Pozdě, ale přece! Martin Malík nebude obhajovat post předsedy FAČR

Martin Malík, dosavadní předseda Fotbalové asociace České republiky, neplánuje svůj post obhajovat. Český fotbal se tak dočká další obměny ve vedení, a to rovnou na nejvyšším postu.

Zdroj: Pixabay

„Vzhledem k událostem posledních dnů jsem se rozhodl, že nebudu 3. června 2021 usilovat o obhajobu předsedy Výkonného výboru Fotbalové asociace České republiky na volební Valné hromadě FAČR,” řekl Malík v tiskové zprávě.

Otázkou ale je, co myslel předseda asociace tím, že se rozhodl na základě událostí posledních dní? Zvláště z důvodu, co se dělo před několika měsíci.

Pana Malíka nepřesvědčilo zatýkání Romana Berbra a ostatních k odstoupení z pozice, nyní se alespoň rozhodl, že další období na židli předsedy již sedět nebude.

Otázkou je, zda neplánuje pokračovat z důvodu, že našel vhodného náhradníka. Tím dost možná může být i Karel Poborský.

Jeho zatím jediným soupeřem má být Vladimír Šmicer, který je ale zatím pouze tváří Fevoluce.

Pokud by i on našel vhodného kandidáta, je možné, že by na předsedu nekandidoval.

Zdroj: Luděk Mádl

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vypadá to na Policejní vyšetřování akce Desinfekce ,kde je Malíkův podpis.Nechci být špatným prorokem,ale nějak na to nenápadně navazuje Poborského kandidatura.Pan Poborský zatím vehementně obhajoval spolupracovníky s Fačru,jací jsou to neskuteční dříči a je potřeba v nastoupené cestě pokračovat.Kam nás ten boj o očištění českého fotbalu ještě nasměruje nechme se překvapit.

    • Přesně tak. Pár dní po oznámení kandidatury svého velmi loajálního podřízeného Poborského, který Malíka nehájí ještě víc jen kvůli jeho špatné image Berbrova poskoka, oznámí Malík, že “po událostech posledních dnů” nebude kandidovat.

  2. Jestli vyhraje Poborský,tak mu nějaký teplý flek najde.Pan Malík přece pracoval do roztrhání těla a přitom pracovním vytížení si ani chudák nevšiml ,nějakých nekalostí nebo účetních nesrovnalostí.Když se desinfikovalo ,tak byl mimo republiku sháněl roušky pro kritiky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.