Spojte se s námi

Serie A

Potvrdí Bologna herní a výsledkový vzestup?

Publikováno

dne

V neděli pokračuje Serie A hned několika zápasy. Jedním ze zajímavých bude bezesporu souboj týmů ze spodní poloviny tabulky. V 15:00 SEČ se před svými fanoušky představí Bologna, která bude chtít potvrdit roli favorita proti SPAL.

FC Bologna

FC Bologna je tradičním italským celkem. Většinou se pohybuje ve středu, spíše ve spodní polovině tabulky. Ani letos to asi nebude jinak. Aktuálně je Bologna na 10. místě s 11 body a skóre -1. Postavení Bologne se vylepšilo zejména díky dvěma posledním ligovým venkovním výhrám. Bologna shodně 0:1 porazila Sassuolo (17) a Genou (19).

Trenér Donadoni má dnes k dispozici prakticky kompletní kádr. Chybí mu pouze jeden hráč, a tím je Ladislav Krejčí (Z 2/0). Bohužel se tak nemůžeme těšit na českou stopu. Z kádru týmu určitě stojí za zmínku playmaker Poli (Z 7/0), který dříve hrával za AC Mílán, či veterán R. Palacio (U 6/2), který v minulosti hájil barvy Interu.

Předpokládaná formace: 4-3-3

Předpokládaná sestava: Mirante – Masina, Gonzalez, Helander, Mbaye – Poli, Pulgar, Donsah – Francesco, Palacio, Verdi

http://gty.im/856002282

SPAL

Tým z malebného italského města Ferrara je v Serii A nováčkem. Tomu odpovídá i jeho postavení v tabulce. Aktuálně je tým 15. pozici s pěti body a skóre -6. SPAL v posledních pěti ligových zápasech získal pouze jeden bod. Ten získal v posledním ligovém kole za domácí remízu 1:1 s Crotone.

Kouč Semplici se bude v tomto zápase muset obejít bez zraněného Floccariho (U 2/0) a Mereta (G 0/0). Nejistý je start zkušeného Boriella (U 7/1), což by byla velká ztráta. V rámci týmu SPAL bych zmínil dalšího zkušeného útočníka Paloschiho (U 6/1). Od tohoto hráče si vedení v této sezóně hodně slibovalo, ale jeho výkony zatím nedosahují očekávání ani z daleka.

Předpokládaná formace: 3-5-2

Předpokládaná sestava: Gomis – Salamon, Vicari, Felipe – Lazzaari, Schattarella, Viviani, Mora, Costa – Paloschi, Antenucci

http://gty.im/856277880

Prediction

Bologna díky posledním výhrám získala lepší postavení ve středu tabulky, které hráče uklidní a pomůže jim. Bologna navíc ukázala, že s týmy ze spodní části tabulky umí hrát. To je i dnešní případ. Bologna má aktuálně lepší formu i kvalitu týmu. Domácí mají velmi dobré šance na výhru a já jim věřím. Doporučuji tedy sázet jedníčku. Top kurz má nyní SK Interwetten v hodnotě 1,9.

Reklama

Oblíbené