Reklama

Potíže ve West Hamu! Coufal i Rice odmítli první nabídky nových smluv

West Ham zažil snový rok. Ze sestupových pozic se za sezónu probojoval na příčku zajišťující Evropskou ligu. Ne všechno je však tak růžové, jak by se mohlo zdát. Jdou zprávy, že klubu dochází finance. Nepřichází žádné posily, ba naopak hráči nepodepisují nové smlouvy.

Londýnský klub se ocitá v potížích. Po veleúspěšné sezóně byly vysoké cíle. Všichni měli jasno koho přivést a naopak kdo v klubu zůstane. Vše se však otočilo a po třech týdnech od otevření přestupového okna se po West Hamu slehla zem.

Nulová aktivita na přestupovém trhu

Na povrch nevycházejí žádné spekulace a zatím, co rivalové si vesele nakupují hráče, které měla veřejnost za přestupové cíle West Hamu, Hammers mlčí. Nejhlasitějším jménem byl Patson Daka, dokud ho za přívětivou sumu 30 milionů eur nekoupil Leicester.

Před Eurem se mluvilo o Alexi Královi, o toho ovšem zájem vzhledem k nepovedenému šampionátu zřejmě opadl. Na pozici stopera se mluví o Milenkovićovi z Fiorentiny.

Boje o 23letého stopera s giganty italského fotbalu pak možná měli i co dočinění s výrokem předsedy Juventusu Agnelliho, který West Ham zařadil mezi zadlužené kluby s nepříliš dobrým finančním zázemím.

(Ne)podpisy nových smluv

Všechno vypadalo dobře i po podpisu nové smlouvy s manažerem Davidem Moyesem. Problémy však začali s hráči. Declan Rice, který by měl brát “pouze” 62 tisíc liber týdně, tedy být až 7. nejlépe placeným hráčem v klubu, totiž odmítl první dvě nabídky nových smluv.

Putují také zvěsti, že mu Evropská liga nestačí a rád by si našel nové působiště, které mu zaručí Ligu mistrů. Klub ho navíc získal zadarmo, takže odmítání vysokých částek se bude u nespokojeného hráče jen těžko vysvětlovat.

Další odmítnutí přišlo ze strany Vladimíra Coufala. Českému reprezentantovi byla nabídnuta nová smlouva během Eura. Jeho agenti jí však odmítli. Nový kontrakt se chystal i kvůli relativně nízkému platu.

Pravý obránce je totiž až 20. nejlépe placeným v týmu, když si v Londýně za týden vydělá 27 tisíc liber. O 10 tisíc jeho plat převyšuje i mzda náhradníka na jeho pozici Ryana Frederickse.

Coufalovi končí kontrakt v roce 2023 a Declan Rice o něj přijde až v roce 2024. Nespokojenost takovýchto hráčů kvůli nedostačující smlouvě si však klub jako West Ham nemůže dovolit.

Použité zdroje: SkySports, Salary Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Až odejde Rice, splaskne bublina kolem Součka a Coufala, a Wuchani v čele s jejich tupými fanoušky budou hledat jiný zahraniční klub, ve kterém se bude za uši kopat nějaký bývalý žlutý sešitý číňan, a budou ho velebit.

  • Opět bledá závist rudé hlavy… Kdo jen trochu rozumí fotbalu a orientuje se ve statistikách na různé posty hráčů, by takový 💩💩💩napsat nemohl…

   • Rudá hlava jsi ty , dementní slátanče. Vás vlastní Rudá horda z Číny. Když nehrál Rice, byl Souček poloviční. Ty máš v hlavě hovno, čínský nohslede.

     • Mongoloidní je tvůj fotr a tvoje matka je stará šlápota která mu dala za nedopalek cigarety a narodil ses z toho ty, slávistický komunistický dement. Slávie smrdí komunismem, rudou barvou a nesvobodou.

     • ty máš také evidentně za rodiče sourozence, že? Jako většina sešivek.

    • Slavia je komunistická čínská sračka zaprodaná.Nic víc.Všechny hráče by měli zavřít do lágru jako Ujgurce, pak je poslat na demonstraci a tam je všechny zmlátit jako v Hon kongu.

     • Koukám, že se tu najednou vyrojila spousta mentálních mrzáčků, jejichž IQ sotva zadrží moč.
      Chtěl bych vám říct jen jedno vy ubožáčkové……
      SLÁVIE PRAHA MISTR LIGY- UŽ ZASE A ZASE A ZNOVA. ✌🥇🏆🏆🏆🥇
      Miluji tu vaší ZÁVIST🥰.

     • Hele, Marťas, jako “kovaný” slávista (sice ve skříni ještě s dresem Plzně) bys mohl vědět, že fandíš týmu, který se nazývá Slavia, a ne Slávie. To je dost trapné, že?

   • prosím tě vysvětli nám, co máme závidět? Toho nekopa Součka a děravého Coufala? Ten by měl být rád, že mu po EURU někdo dává znovu podepsat smlouvu. Kdo rozumí fotbalu, by si takovou lopatu a kužel do týmu nevzal.

  • Já jsem Slávista, ale mám hodně známích a kamarádů Sparťanů. Nenadáváme si, u piva se hecujeme a je sranda. Proč si nadávat a někde v polích se prát.
   Slávia a Sparta byli, jsou a budou věčný. Kdyby nebylo derby tak je liga nudná!
   Tak sakra chlapi, fanděte. A slova Smrt Spartě, nebo Jude Slávie už ani nejsou nadávky, ale prostě to k nám patří. Zdravá rivalita, hecung, ale ne nenávist. To pak není fotbal.

  • Tak já Slávii závidím, takovou ochranu hráčů měla naposledy Plzeň. Takový Bořil by mohl vyprávět, hra založená na zákeřnosti a ještě se tím chlubí. Viz loket Messimu. Pak se ještě čínští pohůnci diví že je nejhorší hráč v repre, když musí hrát bez jeho hlavní zbrane. 😂

  • Pane, zjevně nerozumíte fotbalu. To bych vám nezazlíval, je nás takových hodně. Ale proč se vyjadřujete k něčemu, co je mimo vaši schopnost vnímání? Jako bych se vyjadřoval ke kybernetice, o níž nic nevím.

  • Bejt sparťanem je teda v současné době utrpení, docela s vámi cítím, chlapče, užili jsme si to spoustu let taky. Tak to snášejte trpělivě a hlavně nenadávejte druhým. Ti za váš stres nemůžou…

 2. Tak jestli manažerum Coufala se zdá být navýšení týdeního platu o 4 tis.€ málo tak jsou to dobří vydřiduši ! Brát hráč typu Coufala 31 tis.£ týdně základ což je 930 tis.kč a 3.72 mil.kč měsičně to je hodně pěkná smlouva a těžko mu někde dají více !! Nenažranost manažeru a hráču je opravdu nezkutečná !!

  • No to je Malo . Pro hrace co hraje jako nadprumer si muze rict o vic.
   Stejne pulku mu hned vezmou na danich dalsi vydaj hypoteka atd

  • Mně by se taková smlouva taky líbila, ale aby Coufal, který patří mezi nejlepší pravé beky PL bral méně než jeho náhradník, a aby byl na platovém žebříčku klubu až na 20 místě, tak to zase ne, to není vzhledem k jeho výkonům fair.

  • Takové kosmetické zvýšení nic neřeší on si může říct i o dvojnásobek co ma teď a bude brát co ma průměr týmu.Yarmolenko bere 4x víc, než on a nemá žádný vliv na klub proseděl víc jak polovinu sezony. A nedává žádné goly což je z pozice útočníka dost tristní bilance

 3. Marťas , mentální mrazák jsi ty a tvoji rodiče. Závist? Kolik že mají špinavci ze Slávie titulů? Myslím že méně než Sparta. A co se týká inkontinence, nemá každý takový problém jako ty , a tvoje matka. Navíc, když tvůj klub vlastní komunista, není o co stát Jen kryplovi to nevadí.

  • Ty mě bavíš. Přepiš si ten svůj nick na BéBéBé. Jenom tu stále fňukáš a přitom ani to slovo kripl neumíš správně napsat, jak jsi retardovanej. Nic si z toho nedělej, vaši tě nejspíš dělali ve vaně po telefonu a taťka asi předčasně zavěsil, takže jsi vlastně ještě nedopadl tak zle.

   • Jestli jsem tě překvapil tím že Sparta má víc titulů než Čínská Slávie, tak to není BéBé, či jak to tvoje dutá hlava vyplodila, ale holý fakt. To že tvoje matka, postižená sifilidou, je sestra tvého dementního otce, je holý fakt. Fandit klubu, kterému vládne a dává chléb komunista, je na pováženou. Takovým lidem nevadí jejich krvavé peníze, nesvoboda, či popravy politických oponentů. Toto vše vám nevadí? Já říkám hanba.

    • Se vsadím, že i ty vaše rudý dresy jsou vyrobený v Čině, tak nemel ty tvoje ideologický sračky nulo.

     • To že jsou vyrobené v Číně, je opravdu “silný “argument. 🤣🤣. Ideologie a vymývání mozků se děje právě v tvojí milované Číně. Co tam máš dál, Wuchane.

     • No tak to ty tedy žádné obavy mít nemusíš, protože v té svojí makovici máš důsledně vygruntováno. Křéťofile.

     • Nemáš argument tak napíšeš nic neříkající nesmysl. Čína a Slávie smrdí.

   • 🤣🤣🤣🤣😂🤣😂😂🤣🤣😂, tak to jsi zabil takhle jsem se dlouho nezasmal. Jsem sparťan srdcem ale někteří sparťané asi nevy,že Slavie je naším,,parťákem ” v pohárový Evropě ale to je jedno rivalita je a bude též mám plno kamarádů co jsou slavisti a koukáme spolecne ..

 4. No, nadávat umí každý. Myslím, že Sparťani pochopí příští rok, kdo vlastní zase je….. Pozemek pod stadionem prodaný a jediné co zbyde bude hrát na Strahově…. A to jim toho Evžena ani Křéťa nekoupí, jen pronajme. Slávia je momentálně bezkonkurenční. Sparta byla zase kdysi. Ale kdysi jsme taky byl jeden z nejbohatších státu světa. Historie se nezapomíná, ale momentálně je prostě Slávia o ohromný kus před Spartou a bohužel to vypadá, že to minimálně ještě nějaký čas potrvá (tedy pro Spartu….) Rivalita patří mezi Pražská S. Momentálně ovšem musime opravdu říct, že Slávia dominuje na všech frontách. Liga, pohár, Evropa a I reprezentace.

  • Poupravil bych “historie se nezapomíná” na pravdivý odraz Sparťanů “historie se neustále připomíná”, protože při debatě o fotbale a aktuálním dění Slavia / Sparta slyším jen “ale máme více titulů….ale jsme historicky neúspěšnější klub” atp.
   Jen málo z nich si klade otázku, proč to tak nejde i u nich a nepídí. Ok, hodně z nich nadává na Rosu a spol., ale neřeší, že Křéťa si pomalu připravuje pozici na zisk lukrativních pozemků pro svůj budoucí resort a vystěhování z Letné. Nejsem sráč, abych jim něco takového přál, ale Křetinského aktivity okolo pozemků stadionu, “rekonstrukce” stadionu atp je více než do nebe volající.

   • Slátanče, starej se o historii komunistické strany Číny, to bys měl znát, když vlastní tvůj milovaný klub. Hanba komunistům a všem kteří k nim vyhlížejí .

 5. Ani se jim nedivím. Oba si v kontextu platů jiných hráčů zaslouží minimálně dvojnásobek. Riceovi to může být jedno, přestoupí do top klubu a udělá tam balík. Ale Coufal má už nějaký věk a musí myslet na budoucnost.

 6. A víte kdo ve WHU bere nejvíc? Jarmolenko , který v klubu kolikrát není ani na střídačce. Cuf by měl mít víc už k vůli přínosu pro mužstvo.

  • a co tam přináší?????? vždyť je vzadu děrý jak ementál, každý kolem něj projde. Jen na EURU všechny branky, co jsme dostali začaly na jeho straně a lopata Bořil to dokonal. I Jirka Krtinář by vyskočil výš jako Bořil. A bába s nůší je rychlejší jako Coufal. A ještě k tomu to další kopyto Tomáš Emil Zátopek – Souček. To je tedy materiál.

   • Vy jste tedy zřejmě fotbalový odborník… 🙂 Za co asi Součka nominovali mezi deset nejlepších fotbalistů Premier League? Za jeho modrý oči?

 7. Coufal si zaslouží minimálně stejně jako Souček. Budou muset přitlačit.Koupili ho za tašku hrušek a teď se cukání pro pár liber.

 8. Směješ se i tomu že vás vlastní komunista? Ten komunista co podporuje KLDR a jejich Kima? Se divím že se tam neodstěhuješ. Rudá chátra je Čínská Slávie, podivej se na barvu Čínské vlajky. Já být fanoušek klubu který vlastní komunista, tak bych měl k smíchu daleko, navíc když jste sami terčem posměchu právě kvůli nim.

  • Já být zase fanouškem klubu, kterému fandí takový nenávistný ideologický pomatenec, jako jsi ty, tak bych se za tebe styděl.

   • Tak hlavně že ti nevadí komunistický režim, jeho praktiky a utalčování svobody. Mao by měl z tebe radost, komunistický debile. Je tvůj fort a matka v KSČM?

 9. Tak podívej ty rudé koště co tu meleš idiotiny:
  1)Ještě jsme nemuseli zpívat z vděku někomu hymnu jako vy Rezešovi pouze jen slovenskou!
  2)Přes rok do Slavie žlutí z Číny nedali ani korunu,Slávie jede ve všem za své.
  3)Podívej se někdy na anglickou PL,tam má půlka ligy čínské sponzory na dresech,ty pomatený komunisto!
  4)Máš v hubě “slávistické bolševiky”a přitom vůbec neznáš historii
  svého smradlavého bolševického klubu!
  5)Ty tituly co získala ta rudá chátra,tak jsou ze75% Pavlína Jirků,Krondla aj.černých vandráků.
  Za sparťanské parmáre dodnes tihle chcípaci stále žijí.
  6)Musíš si uvědomit ty rudá nulo,že díky takovým podobným zasranům jako jsi ty,tak Slávie musela opustit svou Letnou a jako správní bolševičtí paraziti jste se nasrali na náš stadion,kde se roztahuje dodnes.
  Vždyť vy jste vlastně zloději a bezdomovci dodnes!
  7)Kdybys znal trochu historii,proč byla potlačena Dukla a preferována Sparta, právě díky straně a vládě komunistů,tak bys držel hubu.
  Doporučuji ti přečíst si od Oty Pavla sem tam jeho nějaké to dílo,ty neználku!To pak si uvědomíš,jak jste nám vy rudá chátro všem pro prdel.
  Vždyť ty vlastně nevíš nic,víš hovno,jen tu na každého nadáváš ty pomatenej rudochu!
  Že raději nechodíš na ryby ty rudá závistivá srando !

  • Již jen to že nevíš jaký je rozdíl mezi sponzorem z Číny a majitelem z Číny, z tebe dělá hlupáka. Když zde píšeš o ukradených titulech a k nim řadíš i jména, tak máš jistě důkazy, když ne je to jen čínský výkřik do tmy. Navíc kdyby se toho někdo chtěl chytit, ne to na trestní oznámení. Ti vaši čeští zástupci si hrají na demokraty, ale když všude možně visely vkajky na podporu Tibetu, Jaroušek a spol neměli odvahu vlajku vyvěsit, to samé platí i pro rudožluté fandy, cirkusu Eden, vlastně čínského klubu. Ve znalostech historie tě strčím za klobouk I s třemi promilemi. Nastuduj si co dělal velký Mao ,to český komunista byl proti nim packal a amatér. Tak ještě jednou, najdi si co znamená slovo spona co majitel, hlupáku. Dobře ses tu ztrapnil, rýžožroute.

   • Ježíš ty jsi hlupák, to není možný jak si blbej 🤣.
    Nefandím Spartě ani Slavii, ale ty jsi fakt velká trubka. Ty nejsi ta nejostřejší tužka v penále ani tam u vás v Bohnicích viď 😉

   • Informace máte špatné vy – žádní sponzoři, ale majitelé (nebo většinoví vlastníci):
    Southampton ovládá čínský podnikatel Gao Jisheng. Jisheng koupil 70% podíl klubu v roce 2017
    Wolverhampton Wanderers spravuje taktéž čínský zástupce. „Wolves“ totiž vlastní čínská investiční skupina Fosun International.

 10. Tleskám poslednímu příspěvku. Je to přesně tak a dala by se přidat jména dalších komunistických pohlavárů (Štrougal), kteří tlačili tu partu s velkým S na dresu. Po příchodu fotbalového analfabeta Křetínského to s nimi vypadá takhle a jen kolem sebe plivou špínu a závidí.

  • Jj souhlas, jsou to jen závistivý ubožáčkové, jejichž komunisty protěžovaný klub míří do propadliště dějin.

   • Jediný komunistický klub v naší lize je Slávie, jestli to nevíš. A snad dojde i na tvoje slova, že komunista patří do propadliště dějin. Máš zaplacené stranické známky i Čínské straně práce nebo jen v KSČM? Fandit komunistickému klubu v dnešní době je hodně přes čáru. Ps: u nás za totality byl komunistický klub každý, Jelimane Žlutý. ))

    • Ty jseš teda případ. Přímo muzejní unikát. Cinkni svýmu doktorovi, že potřebuješ upravit dávkování medikamentů. Já vím, že za to nemůžeš, protože jsi synem komunistický rozkuřovačky Čínskýho politbyra a Severokorejskýho bachaře v dětském pracovním táboře. Evidentně ti z toho hráblo, ale za to my Slávisté fakt nemůžeme.

     • Vy za to opravdu nemůžete. Já, na rozdíl od tebe nefandím čínskému klubu, tak mě do toho netahej. Tvoje matka asi kouřila Maovi, vazale diktátorského režimu. Fandit komunistickému klubu, jako je Slávie, je úchylka. Stydět by ses měl, sešitý debile. Nech si sešikmit oči, ať se ještě více zalíbíš, svému vůdci.

 11. jenom tři v řadě? A kdy jich budete mít 5 v řadě? A ještě k tomu třikrát. A kdy budete mít 36 titulů. Jo a nezkoušej keci něco o minulosti….posledních pět let sice ve srabu, ale 3x druhé místo a jednou třetí. Ty vaše penaltové a VAR tituly, to je se čím chlubit.

 12. Ahoj jsem Sparťan a chci se všem omluvit za našeho fanouška AAA.
  Demence je nemoc, takže on za to nemůže.
  Jeho útoky ohledně komunismu jsou trochu přešlap, naše historie je víc bolševická.
  A hlavně neustálá vulgarita a agrese v textu ukazuje na nižší IQ než je standart.
  Je mi lito, ze je to sparťanský fanoušek.
  Jo Slavisti, kvalitu mate velkou, ale brzo Vám ten titul vemen a vrátíme ho tam kam patří

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené