Spojte se s námi


Bundesliga

Potenciální náhrada za Wijnalduma? Liverpool se zajímá o produktivního německého záložníka

Trend ve vykupování hráčů Bundesligy do Premier League pokračuje.
Liverpool hledá náhradu za odchozího středního záložníka Wijnalduma.
A zdá se, že našel. Čtyřiadvacetiletý Florian Neuhaus míří k The Reds.

Publikováno

dne

Trend ve vykupování hráčů Bundesligy do Premier League pokračuje.
Liverpool hledá náhradu za odchozího středního záložníka Wijnalduma.
A zdá se, že našel. Čtyřiadvacetiletý Florian Neuhaus míří k The Reds.

Zdroj: Borussia Mönchengladbach

Georginio Wijnaldum po konci smlouvy letos ukončí své působení v Liverpoolu.
Do Liverpoolu přišel v roce 2016 z Newcastlu za částku 23 miliónů liber.
S Liverpoolem dokázal vyhrát Premier League, Superpohár, MS klubů a Ligu mistrů.
V 178 zápasech vstřelil 16 gólů. Teď má ale namířeno do Paříže.

Liverpool tak nezahálí a usilovně hledá náhradu na jeho místo. Jürgen Klopp si vyhlédl německého záložníka a připojil se tak do boje k Bayernu Mnichov, který má také o Neuhause zájem.

Bayern ale podepsal středního obránce z Lipska Dayota Upamecana, s Lipskem se domluvil na částce 42 miliónů euro a zdá se, že toto léto už za dalšího hráče nehodlá zaplatit tak velkou sumu. Neuhaus má totiž ve smlouvě výkupní klauzuli 40 miliónů euro.

Začátkem minulého týdne ale začaly kolovat zprávy, že už má Neuhaus v Bayernu podepsáno, načež klamavé zprávy sám hráč popřel.

„Nikde jsem nepodepsal smlouvu, kromě Borussie Mönchengladbach. Momentálně se tam cítím velmi dobře,“ uvedl v rozhovoru s Manuelem Bonkem z TZ.

The Reds budou čtyřiadvacetiletého středního záložníka sledovat na právě probíhajícím turnaji, kde se hráč připravuje s německým týmem.

Neuhaus je stabilním hráčem základní sestavy Borussie Mönchengladbach a umí zahrát více pozic. Když je potřeba, umí zaskočit na pozici šestky, ale jeho primární pozice je číslo osm.

Proto by tak mohl sedět do systému kouče Kloppa, který se nebojí postavit hráče mimo svou pozici. Neuhaus by tak mohl být skvělým univerzálem týmu Kloppa.

Zdroj: Sky Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.