Postup Slavie slavil i Ondřej Kúdela! Prodloužení sledoval přes videohovor z Indonésie
Pražská Slavia se raduje z postupu do skupinové fáze Evropské konferenční ligy. Společně s ní se raduje i její bývalý stoper Ondřej Kúdela, jenž zápas sledoval skrz videohovor, jelikož měl v Indonésii problém se streamem.
V Edenu se slaví. Slavia i s pomocí pořádné porce štěstí postoupila do skupinové fáze Evropské konferenční ligy, když vyhrála 2:0.
Postup se nerodil snadno, hosté neproměnili tutovky, v základní hrací době se trefil pouze Usor a zápas se dostal až do prodloužení.
V jeho nastavení se prosadil hlavou Schranz a postup byl na světě. Slávisté tak nemuseli podstoupit nepříliš oblíbené pokutové kopy.
Zápas si nenechal ujít ani Ondřej Kúdela, který po konci smlouvy využil lukrativní nabídku z indonéského celku Persija Jakarta.
Ovšem v Indonésii nastal problém se streamem a tudíž mu vypomohl fanoušek a rapper Dekret, který mu skrz videohovor streamoval nastavení zápasu.
Po postupu dokonce i oslavy, které si tak mohl vychutnat z pohledu, na který nebyl za hráčské kariéry vůbec zvyklý, jelikož býval na druhé straně.
Zdroj: Dekret
Diskuse
Mohlo by vás zajímat
Spekulace o dusnu v Plzni. Hyský prý čelí vzpouře asistentů a hraje o své přežití
Tajný plán FIFA odhalen. Prodej práv miliardáři, 450 turnajů ročně a hrozba totálního bojkotu
Vzpoura na FAČR? Jmenování španělského trenéra naráží na odpor, vadí peníze i utajování
