Spojte se s námi


Fotbal

Poslední výstřel Jamese Rodrígueze? V létě chce zpět do Evropy, agent už rozhazuje sítě

James Rodríguez ve svých 30 letech ještě na důchod rozhodně nemyslí a chce se vrátit do evropského fotbalu co nejdříve, jak jen to bude možné. Alespoň tak o tom informoval novinář Fabrizio Romano.

Publikováno

dne

James Rodríguez ve svých 30 letech ještě na důchod rozhodně nemyslí a chce se vrátit do evropského fotbalu co nejdříve, jak jen to bude možné. Alespoň tak o tom informoval novinář Fabrizio Romano.

Kolumbijský záložník se měl vrátit do formy v Evertonu, kam ho přivedl z Realu Madrid jeho „fotbalový otec“ Carlo Ancelotti. Ten však po sezoně odešel a tým převzal Rafael Benítez, jenž dal svolení k prodeji Rodrígueze do katarského týmu Al-Rayyan SC.

Ve svém novém působišti odehrál rodák z Cúcuty 14 zápasů, ve kterých si připsal 5 gólů a 7 asistencí. Jenomže šikovnému záložníkovi už nejspíš katarské slunce stačilo a rád by se vrátil zpět do velkého fotbalu.

Podle Fabrizia Romana již zapřáhl svého agenta, aby rozhodil sítě a zajistil mu evropské angažmá. Zdá se tak, že smlouvu, kterou s Al-Rayyan SC podepsal až do roku 2024, nedodrží.

Již v únoru anglickými médii proběhly zprávy, že by se Rodríguez mohl vrátit zpět do Evertonu, který aktuálně bojuje o přežití v Premier League.

Zájemců ale určitě bude více, stále se bavíme o teprve 30letém záložníkovi se skvělou kopací technikou a pro takové se určitě místo najde!

Mnohé by mohlo napadnout, že to Rodríguez dělá kvůli tomu, aby se dostal do nominace na mistrovství světa, které proběhne na konci roku v Kataru, ovšem právě tam bude Kolumbie chybět, když jí přímý postup utekl o 3 body (4. místo obsadil Ekvádor) a baráž o bod (5. místo obsadilo Peru).

Zdroj: Transfermarkt, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.